Primátorka ocenila strážníky, kteří dopadli vězně - Krimi - Český Metropol

Krimi

Primátorka ocenila strážníky, kteří dopadli vězně

Foto archiv

Ústí nad Labem | Zadržení dvou vězňů uprchlých z pracoviště u vinařické věznice, na kterém se v ústecké Husově ulici podílela dvojice strážníků, včera ocenila primátorka Ústí nad Labem Věra Nechybová.

 

Při zadržení obou hledaných osob museli strážníci použít donucovacích prostředků, a to hmatů a chvatů sebeobrany. Nakonec oba uprchlíci skončili v poutech. „Děkuji vám za projevenou statečnost a vzorný výkon služby. Lidé jako vy potvrzují, že existence městské policie je důležitá. Často jste jako první na místě, dostáváte se do složitých situací a nadávek bývá více než poděkování. Jsem ráda, že vás máme, a že děláte svou práci dobře a na vysoké úrovni,“ uvedla Věra Nechybová. 

Oba strážníci pracují u Městské policie Ústí nad Labem již téměř deset let a na svém „kontě“ mají nejen řadu zásahů proti občanům, kteří  svým protiprávním jednáním porušují různým způsobem zákonné normy, ale i několikanásobné použití defibrilátoru při pomoci lidem, kteří se dostali do zdravotních potíží. Zdroj: MP Ústí n. L.

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Krimi