Policie neví, kde je zmizelá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem - Krimi - Český Metropol

Krimi

Policie neví, kde je zmizelá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem

zdroj: Metropol

Ústí nad Labem | Policisté odložili případ zmizelé dvanáctileté Michaely Muzikářové z Ústí nad Labem s tím, že na něm budou dále pracovat a dívka je stále vedena jako hledaná osoba. Dnes to na tiskové konferenci...

 

řekl náměstek ústeckého krajského policejního ředitele Zbyněk Dvořák. Školačka zmizela 11. ledna tohoto roku. 
Kriminalisté podezřívali partnera dívčiny matky, že stojí za jejím zmizením. Muž se ale za dva týdny oběsil a šetření případů tak značně zkomplikoval.  
Bezproblémová dívka zmizela měsíc a půl před svými třináctými narozeninami. „Do školy to měla jen pět minut chůze, to ráno se však chovala nestandardně. Pod kamerou, kterou míjela každý den, tehdy již nešla. Pracovali jsme s třemi verzemi – násilný trestný čin, nešťastné úmrtí poté, co sama odešla z domu nebo usmrcení rodinným příslušníkem,“ řekl vedoucí obecné kriminality ústeckého policejního ředitelství Martin Charvát, s tím, že vyšetřování se nakonec přiklonilo k poslední verzi.
Kriminalisté rovněž uvedli, že neměli k dispozici dostatek důkazů, aby přítel její matky mohl být obviněn, i když se v jeho výpovědích objevila řada rozporů. Navíc při první prohlídce jeho tašky nic policisté neobjevili, při druhé v ní již měl některé dívčiny školní pomůcky. Jinou osobu v této souvislosti neprověřovali, i když počet vyslechnutých osob se blížil tisícovce. „Rekonstrukci celého příběhu k dispozici sice máme, ale zveřejňovat ji nebudeme,“ dodal Martin Charvát. 

Zdroj: Tomáš Prchal

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Ústecký