Hledáme „umělce“. Poznáte ho? - Krimi - Český Metropol

Krimi

Hledáme „umělce“. Poznáte ho?

zdroj: Policie ČR

Praha | Trojice mladíků chtěla dát průchod svému „uměleckému“ talentu, k čemu si vybrali železniční most poblíž ulice Dolňanská. Na jeho konstrukci pak spreji ztvárnili své umělecké představy. To jim ale bylo...

 

zřejmě málo a tak posprejovali i protihlukovou stěnu u nedaleké dálnice. Tímto jednáním způsobili škodu téměř dvacet tisíc korun, ke škodě Správy železniční dopravní cesty.
Na základě přijetého oznámení vyrazily na místo policejní hlídky, kterým se dva z těchto mladíků podařilo zadržet. Ti jsou nyní stíháni pro trestný či poškození cizí věci  - sprejerství, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. Dokázat těmto umělcům jejich protiprávní jednání nebylo v tomto případě nic těžkého. U mladíků totiž policisté zajistili kameru, na které bylo shora popsané jednání zachyceno od A do Z a navíc v HD kvalitě.
Na fotograafii je zachycen i mladík, kterému se podařilo před policisty utéct. Jeho souputníci ho navíc při výsleších „nepráskli“, a tak policisté neznají jeho totožnost. Na základě této skutečnosti se tedy obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud kdokoli mladíka na záběrech poznáváte, znáte jeho identitu, místo pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Zdroj: por. Mgr. Tomáš Hulan

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Praha