Napadení v metru. Pomozte najít pachatele - Krimi - Český Metropol

Krimi

Napadení v metru. Pomozte najít pachatele

zdroj: Policie ČR

Praha | Policisté hledají muže, který je podezřelý z napadení dívky v metru. Od začátku dubna 2016 pracují kriminalisté na případu, při kterém zatím neznámý muž zaútočil na dívku ve vagonu metra. Krátce před...

 

půlnocí si vyhlédl dívku, která čekala na soupravu metra ve stanici Motol. Když metro přijelo, dívka nastoupila do vagónu a za ni také tento muž. Protože s ním nechtěla být sama v jednom voze, ještě v této stanici několikrát přestoupila do jiného vagónu, ale muž ji neustále následoval. Poškozená nakonec skončila v prvním vagónu a ihned co se zavřely dveře, došlo k útoku. Muž se na ni vrhnul a povalil ji na zem. Na zemi pak došlo k zápasu, přičemž poškozená křičela o pomoc. To zaslechl strojvedoucí, který otevřel dveře od kabiny, čehož se muž zalekl a přestal útočit. Dívka se pak u strojvedoucího schovala v kabině. Na další zastávce Petřiny muž z metra utekl.
Celý případ je v tuto chvíli prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu znásilnění ve stádiu pokusu. V případě odsouzení za tento trestný čin hrozí trest odnětí svobody až na pět let.
Kamery v metru zachytily podezřelého muže ještě před nastoupením do metra a pak celou jeho cestu až na Nádraží Veleslavín. Tam muž nastoupil do autobusu číslo 119 a odjel neznámo kam. V této souvislosti po tomto muži nyní pátráme, jelikož by s ním kriminalisté potřebovali mluvit. Jestliže ho poznáváte, ozvěte se na linku 158.

Zdroj: por. Bc. Jan Daněk

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Praha