Vloupání do vozidla. Poznáte ho? - Krimi - Český Metropol

Krimi

Vloupání do vozidla. Poznáte ho?

zdroj: Policie ČR

Praha | Policisté hledají pachatele vloupání do vozidla na Proseku. Policisté z místního oddělení Prosek hledají pachatele vloupání do vozidla, které se stalo ve čtvrtek 14. července 2016 okolo 14 hodiny. Zatím...

 

neznámý pachatel v ulici Na Vyhlídce v Praze 9 rozbil pravé přední okno u zaparkovaného automobilu Volkswagen Golf, ze kterého pak odcizil autorádio Pioneer v hodnotě 8 tisíc korun. Při vloupání také vozidlo poškodil a způsobil tím majiteli další škodu ve výši 9 tisíc korun. 
Kamery, které jsou umístěné na domě v blízkosti místa vloupání, zachytily podezřelého muže, který se v inkriminovanou dobu pohyboval po ulici. Policisté by s ním proto potřebovali mluvit, aby zjistili, jestli nemá s případem něco společného. Jednalo se o muže ve věku kolem 35 let, vysokého okolo 185 cm, štíhlé postavy a světlé pleti. Byl oblečený do tmavě modré sportovní mikiny s kapucí a dlouhým rukávem, která měla na přední straně nápis  COTTONFIELD PARK LIFE a kulatý obrazec. Měl tmavé krátké kalhoty, tmavé kotníčkové boty a tmavý batoh. Muž měl také dvě kšiltové čepice, které si v jednu chvíli vyměnil.
Jestliže muže na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158. Případ je vyšetřován pro trestné činy krádež a poškození cizí věci, za což hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Zdroj: por. Bc. Jan Daněk

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Praha  

 » Krimi