Loupež v bance. Pomozte odhalit pachatele - Krimi - Český Metropol

Krimi

Loupež v bance. Pomozte odhalit pachatele

zdroj: Policie ČR

Praha | Pražští kriminalisté pátrají po muži, který s pistolí v ruce vyloupil banku. Kriminalisté z druhého oddělení třetího policejního obvodu se od 29. dubna zabývají případem loupežného přepadení banky v...

 

Táboritské ulici na pražském Žižkově. Z loupeže je podezřelý prozatím neznámý maskovaný muž, který krátce před třetí hodinou odpoledne vešel do bankovní pobočky. Ihned po příchodu zamířil přímo k přepážce, kde si s pistolí v ruce od zaměstnankyně vynutil vydání finanční hotovosti. Žena mu ve strachu o svůj život vydala hotovost v řádech několika desetitisíců korun, které si muž uložil do černé brašny. Na závěr ještě posbíral poslední bankovky, které mu upadly na zem, a poté z místa odešel.
Kriminalisté na případu do současné doby usilovně pracovali a provedli celou řadu úkonů, které ale doposud nevedly k vypátrání podezřelého. Nyní se proto obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc při spolupátrání. Jakékoli informace k muži zachyceném na  fotografii přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158. Neznámý muž je podezřelý z trestného činu loupež, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.
Popis: Muž měl štíhlou zhruba 185 až 190 centimetrů vysokou postavu. Svůj obličej si maskoval šátkem černo-bílé barvy, slunečními brýlemi a čepicí s kšiltem. Oblečený byl do světlé delší bundy a modrých džínů. Na levé ruce měl černou rukavici a přes rameno černou kabelu, do které si vkládal peníze. Mluvil česky bez přízvuku.

Zdroj: por. Mgr. Iveta Martínková

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Praha