Pátrání po svědcích - Krimi - Český Metropol

Krimi

Pátrání po svědcích

zdroj: archiv Metropolu

Praha | Pražská policie hledá svědky oznámeného znásilnění. Kriminalisté mravnostního oddělení třetího policejního obvodu prověřují oznámení trestného činu znásilnění, kterého se měl dopustit 34letý cizinec v...

 

noci z pátku 13. května na sobotu 14. května 2016 v době od 23. hodiny a 45. minuty do 1. hodiny a 15. minuty u železniční tratě poblíž křižovatky ulic Mladoboleslavská a Martinická v Praze 9 Kbelích. Zmíněný cizinec zde měl zatáhnout 51letou ženu do ústraní nedaleko restauračního zařízení a nutit ji k vykonání různých sexuálních praktik. Toho měli být svědky náhodní kolemjdoucí, kteří situaci nejspíš vyhodnotili jako partnerské laškování a nijak nezasáhli.
Tato skutečnost samotné vyšetřování velice zkomplikovala. Nicméně i přesto se detektivům podařilo pachatele ustanovit a o uplynulém víkendu zadržet. Třiačtyřicetiletý cizinec, který byl již v dubnu letošního roku správně vyhoštěn a zároveň má vysloven zákaz vstupu na území členských států EU, skončil v policejní cele s návrhem na vzetí do vazby. Vyšetřovatel násilníka již obvinil z trestných činů znásilnění a maření výkonu úředního rozhodnutí.
Kriminalisté se v této souvislosti dodatečně obracejí na veřejnost se žádostí o poskytnutí svědectví důležitého pro řádné objasnění věci. Doufají, že se na základě výzvy v médiích ozvou již zmínění náhodní kolemjdoucí. Svým dodatečným svědectvím tak mohou výrazným způsobem pomoci samotnému vyšetřování. Dotyční nechť kontaktují tísňovou linku 158.

Zdroj: mjr. Mgr. Andrea Zoulová

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Praha  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření