Miss ČR křitila kalendář na rok 2020 - Kultura - Český Metropol

Kultura

Miss ČR křitila kalendář na rok 2020

Praha I Vítězky i finalistky Miss České republiky pokřtily kalendář pro následující rok. Zároveň ale proběhlo i slavnostní předání voucheru na postgraduální magisterské studium na EUROPEAN INSTITUTE. Nikola Kokyová z rukou samotného majitele institutu, Vladislava Stanka, převzala voucher a již v lednu ji čekají první přednášky.

 

Křest MISS ČR na rok 2020 se slavnostně křtil v restaurační části DUPLEX, THE ROOFTOP VENUE, Kalendáře, jejichž výtěžek poputuje ze 100 procent na charitativní účely, můžete zakoupit online na e-shopu Mironet.cz.

 

Součástí večerní události byla také módní přehlídka slovenské návrhářky žijící v České republiky, Jenny Jeshko. Její modely včetně kabátů a doplňků představily finalistky Miss České republiky. Veškerá její tvorba je ruční práce a je k dostání v nově otevřeném ateliéru F. Designers.

 

Kromě samotného křtu kalendáře ale proběhlo oficiální předání ročního postgraduálního studia na EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION. Toto vzdělávací centrum z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě. 

 

Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě. Vítězka Miss České republiky Nikola Kokyová převzala voucher z rukou samotného majitele a jednatele, pana Vladislava Stanka.

 

První přednášky ji čekají z kraje ledna 2020. Kromě studia na Pardubické škole a missích povinností si teď přidala ještě tuto náročnou školu. Držíme pěsti a jestli se vše podaří, na podzim Nikola převezme diplom a získá titul MBA,

 

ONLINE NÁKUP KALENDÁŘE ZDE: https://www.mironet.cz/kalendar-miss-ceske-republiky-2020+dp420714/ 

Výtěžek putuje ze 100 % na charitativní účely.

Zdroj: Metropol /Foto: archiv Miss ČR

Tématické zařazení:

 » Kultura