Fotbalové kluby podepsaly memorandum o spolupráci - Sport - Český Metropol

Sport

Fotbalové kluby podepsaly memorandum o spolupráci

foto FK Teplice

Ústí nad Labem | Dnes dopoledne se uskutečnila v Presscentru Městského stadionu v Ústí nad Labem společná tisková konference FK Teplice a FK Ústí nad Labem za účasti předsedy představenstva FK Teplice Ing. Pavla Šedlbauera, ředitel FK Teplice Ing. Petra Hynka, 1. náměstka primátorky města Ústí nad Labem MUDr. Jiřího Madara, člena představenstva FK Ústí nad Labem Václava Kožíška a výkonného ředitele FK Ústí nad Labem Ing. Petra Heidenreicha. Tématem tiskovky byl podpis Memoranda o spolupráci mezi oběma kluby.

 

"Po delších diskuzích jsme došli k závěru, že je oboustranně výhodné spolupracovat. Z této spolupráce mohou těžit oba kluby, proto jsem moc rád, že se ji povedlo rozjet," řekl předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedblauer, ředitel klubu Petr Hynek ho doplnil: "Dnešní podpis je formálním potvrzením spolupráce, kterou jsme již od léta nastartovali. Už nyní je v FK Ústí hodně hráčů od nás na hostování, naopak nedávno zamířil do Teplic na hostování Martin Jindráček. I já věřím, že to bude ku prospěchu oběma klubům." 
Pozitivní pohled na spolupráci má pochopitelně také ústecký klub: "Za město jsme za tuto spolupráci moc rádi, protože si myslím, že velmi pomůže především mladým hráčům," pochvaluje si 1. náměstek primátorky města Ústí nad Labem Jiří Madar. Podobně hovořil také člen představenstva FK Ústí nad Labem Václav Kožíšek: "Já jako předseda mládeže FK Ústí nad Labem vidím v této spolupráci velké pozitivum, naši nejlepší mládežníci například mají možnost se rozvíjet v Teplicích. Spolupráce je velmi dobře nastavená a už nyní funguje." Zdroj: FK Teplice

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Sport