Zpěvák Petr Kutheil oslavil jubileum v teple u moře. - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Zpěvák Petr Kutheil oslavil jubileum v teple u moře.

Praha I Jako asi každého umělce, tak i zpěváka a herce Petra Kutheila neminula covidová krize. Nicméně on i jeho manželka Markéta na nic nečekali a dočasně naskočili do jiné profese. Nyní dokonce Petr oslavil kulaté čtyřicátiny, a to hezky v teple u moře.

 

 

Zatímco na podzim Markéta nastoupila do odběrového místa covid-19 do nemocnice Na Bulovce, tak Petr se dobře ujal jako nový člen školského sboru střední školy, které je sám absolventem.

 

„Oba také pracujeme v nově zřízeném Metropolitním očkovacím centru. Jsme rádi, že jsme i něco platní,“ svěřil se Kutheil.

 

Jelikož Petr letos slaví své čtyřicáté narozeniny, bylo v plánu něco speciálního. Výlet do Egypta byl proto ideálním překvapením, které Markéta pro Petra připravila, a po kterém si oba velmi rychle sbalili svá zavazadla.

 

„Rozhodnutí padlo v neděli večer a v úterý se letělo. Hurghadu jsme se rozhodli hltat plnými doušky. Od chytání slunce na pláži, návštěvy zdejších trhů, nákupů a objevovaní zdejší kuchyně, až po plavání s delfíny přímo uprostřed Rudého moře,“ prozradil Petr s Markétou. Sám si k narozeninám přeje hlavně zdraví.

 

Tuhle dávku slunce a moře si oba přáli a nepochybně budou zemi pyramid a faraonů opouštět s úsměvem a novou energií. Zvláště teď do práce a původní profese, když se nyní opět otevírají divadla a rozjely se i letní a venkovní akce.

 

Zdroj: Metropol/ Foto: Archiv P. Kutheila

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti