Tahle kočka slaví narozeniny! Bendová míří do Playboye - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Tahle kočka slaví narozeniny! Bendová míří do Playboye

Praha I Patří mezi nejkrásnější dívky českého showbyznysu. Zapomeňte na soutěže Miss, tam si opravdové krásy většinou příliš neužijete. Ono se totiž někdy stačí podívat do portfolia tuzemských fotografů a zjistíte, že je opravdu na co koukat. Co říkáte na Magdu Bendovou, která dnes slaví narozeniny?

 

 

U žen se věk nesděluje, takže ani tentokrát neuděláme výjimku. Můžete ale klidně hádat. Kolik byste téhle kočce řekli? A jak vlastně bude kráska, kterou objevil fotograf Jiří Rašner, slavit v době stále ještě trvajících restriktivních opatření? 

 

„Nic velkého to nebude. Respektuji nařízení, i když ne se vším souhlasím. Ale určitě si to vynahradíme, až tohle všechno skončí,“ usmívá se sympatická blondýnka, která sice pochází z Čechyně u Rousínova, ale v Praze už nějaký ten pátek spolupracuje s estetickým centrem a stomatologickou klinikou.

 

Už dlouho se v kuloárech hovoří o tom, že Magda Bendová bude pózovat pro magazín Playboy, fotit by ji měl právě Rašner. A jak to vypadá, vše už pomalu dostává reálných obrysů. 

 

„Snad to brzy klapne. Moc se na to těším,“ přiznává krásná Magda. A co si budeme povídat, při pohledu na její fotky snad není nikdo, kdo by se netěšil spolu s ní. Bude to jistě jedna z největších ozdob prestižního pánského magazínu.

 

 

Zdroj: Metropol/ Foto: Jiří Rašner

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti