Anna Julie Slováčková vypouští do světa nový klip a singl, podívejte se na něj! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Anna Julie Slováčková vypouští do světa nový klip a singl, podívejte se na něj!

Praha I Zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková společně se svojí kapelou Aura vydává nový singl „Sluneční zář“. Jde o pop-folkovou skladbu se silným melodickým refrénem a zároveň něžným textem. A jak sama říká, je to pro ni velká srdcová záležitost.

 

Zpěvačka s kapelou nový singl a klip natáčeli společně s HOFO Production, se kterými natočili i videoklip z předešlé tvorby zpěvačky. Již po třetí Slováčková s producentem Igorem Ochepovským a textařkou, skladatelkou a zpěvačkou Patricií Fuxovou. Společně tato trojice nyní pracuje na vůbec první desce Aničky Slováčkové a její kapely. Deska ponese stejný název, jako kapela – „Aura“ a její vydání je naplánováno společně s křtem a koncertem kapely na 12. 2. 2021 v Praze.

 

,,Celý singl Sluneční zář je pro mě obrovskou srdcovkou. O to víc mám radost, jak na něj lidé na koncertech reagují a doufám, že reakce na internetu bude stejně pozitivní. Je to jedna z těch písní, které vznikly během pár minut a psaly se samy. Videoklip jsme natáčeli kousek od naší chalupy v Českém Ráji. Na místech, kde jsem vyrostla a kde to mám ze srdce ráda a pojí mě s tím místem spousta krásných vzpomínek," svěřila se Anna Julie Slováčková.

 

"Když jsme s Adamem Tylem (režie, kamera a střih videoklipu) dolaďovali scénář, shodli jsme se na tom, že nesmí být nic předstírané, ale naopak musí být každý záběr autentický a opravdový. Tudíž jsme se nikdo žádného scénáře nedrželi a prostě jsme žili daným okamžikem," popsala Anička.

 

Zajímavostí bezesporu je, že se na singku rovněž podíleli i fanoušci kapely.,, S producentem jsme chtěli mít v písni v jednom momentu co nejvíce barev různých hlasů. Igora pak napadlo, že bychom do songu mohli zatáhnout fanoušky a poprosit je, aby nám dle předlohy nahráli určité vokály na telefon a poslali nám je přes email. Igor pak hlasy dosadil do singlu a tak jsme si píseň zazpívali všichni společně.“

 

Kapela kromě CD vydává též svůj první merch, který bude silně spjatý z názvem CD i samotné kapely a promítnou se do něj lehké stopy folku, které Aura ráda používá i v muzice.

 

Více informací najdou zájemci na webu www.annajulieslovackova.cz, nebo na instagramovém nebo facebookovém profilu zpěvačky, či kapely.

 

Zdroj: Metropol/ Foto: Archiv Aura

Takhle se točil klip k singlu Sluneční zář

Kapela Aura Anny Julie Slováčkové

Takhle vypadalo natáčení klipu

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti