Bebarová vyměnila ulici za obývák: Už brzo startuje její nový pořad, podívejte se na ukázku! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Bebarová vyměnila ulici za obývák: Už brzo startuje její nový pořad, podívejte se na ukázku!

Praha I Ulici za obývák a kuchyni vyměnila Tereza Bebarová. Poté, co po 15 letech opustila roli Světlany v populárním seriálu Ulice, ji diváci uvidí v jiném formátu televizního pořadu. Během koronavirové karantény dostala s partnerem Ivanem Kotmelem doslova geniální nápad a bude se teď více věnovat mňam a hobby tématům.

 

 

Všichni čekali, co bude, každý se chytal všeho, co by mohl dělat a mnozí tápali. Doba „korona-karantény“ byla velmi složitá. Ale paradoxně díky ní herečka a moderátorka Tereza Bebarová s partnerem zrealizovali pořad, který je v podstatě pro každého!

 

Každý si v novém lifestilovém mňam a hobby formátu najde to své. Někdo rád vaří, jiný zase kutí, něco skládá, vyrábí nebo se rád něco nového dozví a naučí.

 

„Proto jsem si vymyslela pořad, který jsem nazvala Čas na TE.BE. Zavolala jsem kamarádovi, cukrářskému mágovi Pepovi Maršálkovi a bylo to,“ říká Bebarová, která s partnerem Ivanem    a mini štábem vyrábí pořad na velmi profesionální úrovni u sebe doma.

 

„Tak to vypadá, když se v domku za Prahou sejde pět až šest lidí, do toho chce jedno dítě jíst, druhé si hrát. Ale nás to baví. Je to u toho velká legrace a pohoda, a pak je z toho hodina nabitá zajímavými hosty, radami a dobrými tipy,“ říká Tereza Bebarová, kterou jsme doposud znali hlavně jako divadelní, filmovou a televizní herečku.

 

Do pořadu si zve plejádu zajímavých a taky velmi zručných lidí. „Je to třeba skvělá technoložka pečení Zlatka Otavová, umělecký kovář se srdcem romantika Martin Pavlíček, něžná keramička Andrea Abrahamová, která dělá nádherné anděly, úžasná výtvarnice Pavlína Pecko, který skládá mozaiky z ´upcyklovaných věcí´. Co je to upcyklovaných, to se právě dozvíte, když se budete dívat. A zapomenout nesmíme ani na zdraví a pohyb, proto tam mám například manžele Patakyovi, kteří jsou u nás i na Slovensku velcí propagátoři reflexní terapie,“ láká na nový pořad Tereza Bebarová.

 

Tereza si zve i hvězdné hosty, kteří promluví o svých koníčcích, ať už je to Marek Lambora, Václav Vydra, Patricie Pagáčová nebo Marek Ztracený. A budou další a další. Ale pozor, mnozí nepřijdou do obýváku či kuchyně, ale moderátorka se s nimi propojí prostřednictví Skypu.

 

„Jelikož se ale návštěvy v té době silně nedoporučovaly, využili jsme moderní technologie a ukázalo se, že je to ideální a základ formátu byl na světě,“ potvrdil produkční, producent a jak sám říká holka pro všechno Ivan Kotmel.

Premiérový díl Čas na TE.BE diváci uvidí už v pátek 21.srpna na Mňam TV v 10:00 a 18:00, následně pak 22.srpna také v 10:00 a 18:00 na TV Hobby.

 

Další nové díly diváci uvidí pravidelně na Mňam TV vždy v pondělí, ve středu a v pátek v 10:00 a v 18:00 a na TV Hobby v repríze v těch samých časech v úterý, ve čtvrtek a v sobotu.

 

 

Zdroj: Metropol/ Foto: Datel Union, Bebarová Tereza

Tereza Bebarová a Josef Maršálek v pořadu Čas na TE.BE

Lifestylový pořad bude mňam a hobby zároveň

Nápad dostala Tereza s partnerem Ivanem Kotmelem

Bebarová má velký smysl pro humor

Své kolegy a přátele z branže si zve prostřednictvím Skypu

Pečení v reálném čase bude součástí pořadu Čas na TE.BE.

Vše vzniká u Terezy Bebarové doma

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 » Zdraví  » Jídlo a pití