Herec Petr Batěk si s dětmi užil příměstský tábor v Krtkově světě - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Herec Petr Batěk si s dětmi užil příměstský tábor v Krtkově světě

Praha I Pokud rodiče neví, co letos během prázdnin udělá se svou ratolestí, nejedou zrovna na dovolenou nebo nemají hlídací babičku a dědečka, pak je tu ideální šance. Dejte dítě ke Krtkovi. On totiž Krtek a jeho svět vyřeší za rodiče starosti s hlídáním dětí o jarních, letních, i podzimních prázdninách a ve dny, kdy jsou školky a školy mimo provoz.

 

„Společně s naším týmem zkušených animátorů děti vyzkouší veškeré atrakce v našem parku, získají nová přátelství a zážitky, tělo a mysl rozpohybují sportovní a výtvarné aktivity. Rodiče tak mohou v klidu pracovat nebo užívat soukromého života,“ říká majitel pražského unikátního rodinného přírodního zábavního parku Krtkův svět Josef Roušal.

 

Instruktoři mají potřebnou kvalifikaci pro práci s dětmi, ovládají kurz první pomoci, mají praxi s vedením dětských kolektivů. Zábava na celý den nebo týden, vždy od 9:00 do 18:00 hodin. Děti si od rodičů instruktor převezme u hlavního vchodu parku, v ceně pestrého programu jsou veškeré atrakce a zařízení parku, zajištěn je teplý oběd, dopolední i odpolední svačinka a pitný režim.

 

„V případě vícedenního hlídání je možné si s instruktorem domluvit samostatné docházení i odcházení dítěte, souhlas rodiče se vyplní při prvním setkání v nezbytné úvodní administrativě. Ve vstupním formuláři je třeba pravdivě informovat o zdravotním stavu dítěte a předat léky, pokud nějaké užívá,“ říká manažer Krtkova světa Jan Molavec s tím, že si park vyhrazuje právo odmítnout nemocné dítě. Cena za příměstský tábor na jeden den v parku činí 1 200 korun.

 

„Už jsme tu ale měli řadu externích příměstských táborů, které pořádají jiné organizace a všichni byli nadšeni,“ podotkl Josef Roušal.

 

„Bylo to úžasné. Děti si tu užily spoustu zážitků, legrace, a hlavně prožily krásný den. Poznaly věci, o nichž třeba ani nevěděly, že existují a bavil je i kejklíř PET v rámci odpoledního programu v divadelním amfiteátru. Prostě pecka,“ svěřil se herec Petr Batěk, který byl v Krtkově světě jako doprovod jednoho takového příměstského tábora, jehož vedoucí je jeho partnerka Marcela Lampart z Domu dětí a mládeže z Prahy 6.

 

On sám tu bude 16. srpna odpoledne se svým představením Cirkus Berto, které je určeno dětem, ale i dospělým. V rámci pobytu v parku se také jako zároveň známá osobnost podepsal i na zeleného Trabanta, který slouží jako velká podpisová stěna a atrakce amfiteátru v areálu.

 

„Bylo to úžasné a musím říct, že tohle je přesně to, co ty děti potřebují a chtějí. Přitom je o ně postaráno. Park je úžasný i v tom, že když je venku vedro, v parku je i stín, stromy, dobrý vzduch. Zkrátka, jsme nadšeni,“ dodala paní Marcela.

Zdroj: Metropol, Foto: Jaroslav Hauer

Petr Batěk se podepsal na zeleného Trabanta

Děti z příměstského tábora viděly také vystoupení kouzelníka PETA

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti