Šaty za skoro půl milionu měla na sobě na Plese jako Brno tahle sexy kráska! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Šaty za skoro půl milionu měla na sobě na Plese jako Brno tahle sexy kráska!

Brno / Ples je vždycky významná společenská událost. Ples jako Brno se stal jednou z nejprestižnějších u nás. Najít na takovou akci odpovídající outfit nic jednoduchého, ale všechny dozajista přebila zpěvačka Kate Matl, alias Kateřina Mátlová. Její róba posázená drahými kameny má neskutečnou hodnotu.

 

Mátlová na sobě tak měla nejspíš nejdražší šaty a asi nejen pro ten daný večer. Róba přední české módní návrhářky Mirky Horké je posázena 125 000 krystaly v neuvěřitelné hodnotě skoro půl milionu korun!

 

Sexy zpěvačka na tobě tak na brněnském plese plné zvučných jmen měla šaty, které pro limitovanou kolekci Crystal Bride Mirka vytvořila ve spolupráci se značkou Preciosa.

 

„Jsou nádherné, doslova úchvatné a cítila jsem se v nich skvěle. Ne pokaždé se poštěstí obléct si něco takového, jako je právě tahle róba,“ svěřila se Mátlová.


Celý look Kateřina Mátlová doplnila ještě diamanty z nové kolekce šperkařské dílny Boucheron a její model se tím vyšplhal k závratným dvěma a půl milionům korun. 
Na prestižní ples ji doprovodil přítel Michal, s kterým to Kateřině velmi sluší a jak je vidět, stále to mezi nimi jiskří.

 

Kateřinu, alias Kate Matl čeká v květnu i vystoupení se slavným hudebníkem a zpěvákem jménem DJ BoBo, s nímž už pět let spolupracuje. Na open-air koncertu na pražském Výstavišti s ním zazpívá celou řadu jeho slavných hitů. 

Zdroj: Metropol / foto: archiv K. Mátlové

Luxusní šaty mají hodnotu skoro půl milionu korun

Kateřině to velmi slušelo!

Na Ples jako Brno doprovodil Mátlovou přítel Michal

V květnu čeká Kate Matl koncert s legendárním DJ BoBem

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření