Nový seriál a noví fešáci: Diváci, máte se na to těšit! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Nový seriál a noví fešáci: Diváci, máte se na to těšit!

Praha I Slunečná! Tak se nejmenuje jen slavná obec v severních Čechách, kde měl chalupu třeba Vlastimil Brodský, ale i nový seriál TV Prima. Sešlo se v něm hvězdné herecké obsazení a ústředními postavami jsou čtyři mladí fešáci, kteří potěší zcela jistě oko všech divaček!

 

Marek Lambora, Filip Tomsa, Roman Tomeš a Lukáš Langmajer - to jsou mladí herci, kteří hrají ve Slunečné. Prima přinese divákům nejen zajímavé příběhy dvou sester Týny a Sylvy, ale právě i čtyři sympaťáky, kteří budou o srdce hlavních hrdinek bojovat-

 

V roli Týny Popelkové se představí herečka a zpěvačka Eva Burešová, která bude v seriálu po smrti tatínka bojovat se svou sestrou Sylvou (Bára Jánová) o rodinný majetek. Pomoc by jí v tom měl Janek (Marek Lambora), který si se svým šoférem Vilémem (Lukáš Langmajer) vymění pozice. Ze začátku to není Jankovi nic platné, protože Týna o něj zájem rozhodně nemá.

 

„Ve chvíli, kdy se na statku objeví Janek, pokouší se Týnu zaujmout, ji to ale nechává zcela chladnou, protože je zadaná,“ prozrazuje Eva Burešová.

 

„Janek je zvyklý, že dostane, co chce. Ve svém věku už je spolumajitelem velké firmy. Může se zdát, že je to takový floutek, navenek totiž vypadá, že je sobec a nemá rád lidi, ale ve skrytu duše je úplně jiný,“ přiznává Marek Lambora, který tak ze statku přebíhá do kanceláře. Ten také nyní hraje v nové pohádce Zdeňka Trošky Zakleté pírko.

 

Pravou rukou v novém seriálu je Lamborovi Filip Tomsa alias Roman Maxa. „Roman je společník a bratranec Janka a moc by chtěl být stejně úspěšný a okouzlující jako on. Vydělává hodně peněz a podle toho se taky chová. Peníze mu jsou nadevše, a kdo je nemá, jím opovrhuje,“ popisuje svého záporáka herec. „Časem se ukáže, že nemá problém zradit svého nejlepšího kamaráda, a proč? To prozradit nemůžu,“ usmívá se Filip, kterého diváci znají z mnoha rolí, včetně seriálu na konkurenční stanici Policie Modrava. 

 

Kancelářský trojlístek doplňuje ještě řidič a přítel v jedné osobě, Vilém. „Je to takový Jankův stín, kde je on, tam jsem i já. Je to hodně kladná postava, možná až pohádková,“ přiznává Lukáš Langmajer, který se s Markem Lamborou seznámil až na natáčení. „Přiznám, že jsem se docela divil tomu našemu spojení. Protože Marek je mladý cápek z Vinohrad a já starý buran z vesnice,“ říká se smíchem herec a spolupráci s Markem si nemůže vynachválit. „Dobře na sebe slyšíme.“

 

Posledním do čtveřice je Tony (Roman Tomeš), který je úplně jiný než ostatní tři. Žije a pomáhá na statku. „Jsme tam společně s Filipem Blažkem takový duo pro všechno. Pinglové, pomáháme u zvířat, jezdíme s traktorem…“ Ač dnes už Tony seká latinu, tak minulost nemá úplně čistou – a ta ho dovedla až na statek. „Je to bývalý vězeň, seděl za nějaké krádeže a podobně. Teď už seká latinu a je rád, že dostal druhou šanci. Co ho v seriálu čeká, zatím nevím. Rád bych, kdyby Tonyho potkala třeba láska a štěstí se na něj víc usmálo.“

 

Nový seriál Slunečná začne televize vysílat v sobotu v předpremiéře 11. ledna večer. V dalších rolích diváci uvidí třeba Jana Šťastného, Ivu Hüttnerovou, Danu Batulkovou nebo Lucii Polišenskou a mnohé další. 

Zdroj: Metropol / FTV Prima

Eva Burešová a Marek Lambora na tiskovce k seriálu Slunečná

Maroš Kramár, Filip Tomsa a Marek Lambora

Slunečná startuje 11. ledna na TV Prima

Nechybí ani Roman Tomeš nebo Lukáš Langmajer

V seriálu je celá řada hvězdných jmen

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti