Zpěvák a herec Peter Pecha po svatbě dře jako kůň! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Zpěvák a herec Peter Pecha po svatbě dře jako kůň!

Praha I Tarzan se žení! Tak by se mohl jmenovat další z dílů slavné ságy. Nicméně herec a zpěvák Peter Pecha, který hraje hlavní roli slavného svalovce z džungle, se skutečně před více jak týdnem oženil. Své ano si s partnerkou, herečkou a zpěvačkou Kateřinou Sedlákovou řekli na pomezí Moravy a Slovenska. Nyní už ale zase oba pracují.

 

Peter Pecha dře doslova jako kůň. Denní zkoušky na nový muzikál, který má v Hybernii premiéru letos v říjnu, jsou velmi náročné. „Je to fyzicky náročné. Jsme čtyři i šest hodin denně v podřepu, opravdu makáme s kolegy a jsme v různých pozicích tak moc, až chvílemi si říkám, aby nám to pak už nezůstalo,“ řekl s úsměvem Peter Pecha.

 

Na líbánky s novomanželkou Kateřinou nebyl čas. Jak on, tak ona už pracují na plné obrátky. „Zkouším v Divadle Radka Brzobohatého 50 odstínů šedi. Půjde ale o parodii a já tam hraju jednu z tří žen, představitelek, které chodí do knižního klubu… Víc neprozradím,“ svěřila se Kateřina, dnes už Pechová.

 

Sňatek s rodilým Slovákem, na kterém to však není slovním projevem ani dikcí znát, uzavřela po osmi letech vztahu ve slovenských Kopčanech. Své ano si řekli v nejstarším dochovaném kostelíku na území někdejšího Československa, svaté Markétě Antiochijské v Kopčanech.

 

„Jsme doslova česko-slovenský pár, tak jsme i svatbu pojali československy. Obřad v kostele na Slovensku, hostina pak v Česku ve Stodole Hruška. S jídlem, které bylo skvělé, se teď ale musím hlídat právě kvůli muzikálu Tarzan. Je to nesmírně náročné představení a já kvůli tomu chodím téměř denně do posilovny. Na svatební hostině jsem si ale přeci jen dopřál,“ přiznává Pecha.

 

„Tarzan je pro Petera velkou výzvou a vždycky když přijde takhle náročná role, která s sebou nese i povinnost fyzické přípravy, začne dřít naplno. Obdivuji, že je schopen se do práce na roli tak ponořit a odevzdat tomu maximum. Moc mu fandím a podporuji ho,“ svěřila se novomanželka.

 

Svatby přitom provázejí Tarzana už celé léto. Další z Tarzanů, David Gránský si vzal Nikolu Madunickou 19. června a krásná představitelka Jane Petra Vraspírová a Roman Vojtek uzavřeli sňatek 13. července. Neméně půvabná Ivana Korolová je vdaná od roku 2017.

 

Muzikál Tarzan s písněmi Phila Collinse je nejočekávanější muzikálovou událostí nadcházející sezóny. Představení v sobě totiž kombinuje vedle herectví a zpěvu ještě propracovanou multimediální projekci a náročné akrobatické prvky alá Cirque du Solei. Muzikál přichází do Prahy díky osobní iniciativě a podpoře Milana Fila, majitele investiční skupiny Eco-Investment, jejíž součástí je i divadlo Hybernia.

Zdroj: Metropol / foto: archiv P. Pechy

Peter Pecha a Kateřina Sedláková si své "ANO" řekli na pomezí Moravy a Slovenska

Krásný a unikátní kostelík byl svědkem jejich svatebního slibu

Hostinu měli novomanželé ve Stodole Hruška

Své ano si Peter a Kateřina řekli po 8 letech vztahu

Peter Pecha už teď tvrdě dře na roli Tarzana

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti