Český Tarzan a jeho kráska se vzali! Peter Pecha a Kateřina Sedláková si řekli ano! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Český Tarzan a jeho kráska se vzali! Peter Pecha a Kateřina Sedláková si řekli ano!

Praha I Zpěvák, herec a budoucí muzikálový Tarzan Peter Pecha a jeho snoubenka, herečka a zpěvačka Kateřina Sedláková si řekli své ANO! Na pomezí Moravy a Slovenska, v romantickém kostelíčku měli v pátek svatbu. Jen za účasti rodiny a pár nejbližších přátel prožili nejkrásnější den ve svém životě.

 

Přestože všichni věděli, že známý pár bude mít veselku začátkem září, málokdo věděl přesné datum. A ti opravdoví přátelé to tajili, jak jen mohli! A vyšlo to. Svatbu si užili v klidu, bez zbytečného humbuku médií. A vše pojali tak trochu netradičně.

 

Dlouhé bílé šaty měla nevěsta, ženich zvolil ležérnější outfit s bílými teniskami. Ale vše bylo v uvolněné atmosféře. A dokonce i počasí se docela povedlo. "Moc se na ten náš den D těšíme. Budeme kolem sebe mít jen rodinu, protože je docela velká. Nechceme z toho dělat nějakou obří párty. Je to náš den," říkali před svatbou Pecha se Sedlákovou, dnes už paní Pechovou.

 

Oba si líbánek moc neužijí. Peter pilně zkouší na nový muzikál Tarzan, kde jako urostlý fešák má hodně složitou choreografii. Kateřina má také své projekty. Oba žijí společně v pražském vršovickém bytě a je jim dobře.

 

"Jsem nesmírně rád, že Kačenka je tak skvělá, tolerantní. Že chápe mou práci a já její. Že když jsem někde na zájezdě týden, nebo prostě tvrdě zkouším několik měsíců, že se v podstatě jen potkáváme. Ale jeden druhého chápeme, podporujeme a proto jsme spolu už tak dlouho," svěřil se před časem muzikálový zpěvák a herec, rodilý Slovák, na němž jeho původ není ani trochu znát, a který velmi rychle dokáže "přešaltovat" ze slovenčtiny do češtiny a naopak a nemá ani typický slovenský přízvuk.

 

Teď se novomanželé těší na oslavu s přáteli, nové projekty a také na to, až založí rodinu. Kdy to bude, jasné není, ale že to bude, to už ano!

 

Novomanželům gratulujeme a přejem hodně lásky!

 

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv a FB

Svatbu měli snoubenci na pomezí Moravy a Slovenska, v malém romantickém kostelíku

Láska jako trám, která stále drží a vydrží

Na svatbě měli Peter a Kateřina jen své rodiny

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti