Tajnosti s veselkou: Sexy Vojtek do toho podruhé v životě praštil! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Tajnosti s veselkou: Sexy Vojtek do toho podruhé v životě praštil!

Praha I Roman Vojtek, který patří mezi nejvíce sexy herce a zpěváky českého showbyznysu, dokázal utajit svou druhou svatbu. Podruhé do toho praštil o víkendu, kdy si vzal svou partnerku, zpěvačku a herečku Petru Vraspírovou. Proč ty tajnosti?

 

V 47 letech se tak z Romana Vojtka stal ženáč. Tajnosti s tím zpěvák a herec dělala proto, že na sebe nechtěl strhávat pozornost ve chvíli, kdy si s partnerkou chtěli užít jedny z nejkrásnějších chvil života. A podařilo se mu to. Oba teď používají příjmení Vojtkovi.

 

Po tříleté známosti si tak v naprostém utajení v sobotu na zámku v Napajedlech na Zlínku pár řekl ano a až po třech dnech vše práskli přes sociální síť.

 

"Krásný večer vám přejí Roman a Petra Vojtkovi," napsal ke svatební fotografii Roman. Nevěsta oblékla šaty od návrhářky Kamily Vodochodské, ženich zvolil šedý kostkovaný oblek ze známé konfekce, doplněný vínovou vestičkou.

 

Už před časem byli Roman s Petrou na svatbě svých přátel a tehdy na sociílní síť napsali, že jde o "generálku" na veselku. Z prvního manželství s Terezou Vojtkovou má Vojtek dceru Editku a syna Benedikta. Zda z nového manželství vzejde ještě další miminko, je zatím tajemstvím...

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv R. Vojtka

Jako dvě hrdličky - Petra a Roman Vojtkovi

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.5%

 

Ne

37.7%

 

Zlepšuje se to

27.8%