Šarmantní osobností roku je lékař Pavel Pafko a herec Jan Přeučil - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Šarmantní osobností roku je lékař Pavel Pafko a herec Jan Přeučil

Hradec Králové I Vítězem 23. ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost roku se stal přední český chirurg, emeritní přednosta III. chirurgické kliniky 1. LFUK ve Fakultní nemocnici v Motole profesor Pavel Pafko. V internetovém hlasování zvítězil herec Jan Přeučil.

 

Hlavní cenu ankety Šarmantní osobnost roku 2018 - Zlaté slunce akademické sochařky Dagmar Štěpánkové Černé, převzal z rukou herečky Elišky Balzerové, která tuto cenu získala v roce 2010, Pavel Pafko. V internetovém hlasování letos patří prvenství herci, dabérovi a kantorovi Janu Přeučilovi.

 

Cenu za spolupráci s Českým rozhlasem v roce 2018 obdržel loňský vítěz internetového hlasování David Deyl. Dalšími hosty večera v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis, kde se společenský večer konal a živě jej přenášel Český rozhlas, byli i zpěváci Josef Vágner a Kamila Nývltová, kteří zazpívali za doprovodu rozhlasového Big bandu Gustava Broma a také zpěvák Milan Šatník.

 

Filmově laděný večer, který moderovali Lada Klokočníková a Mirek Vaňura, zpříjemnila svými písněmi i vokální skupina Gentlemen Singers a překvapením večera byli osobní asistent zpěváka Freddie Mercuryho Peter Freestone a Muž roku 2018 a čtvrtý nejkrásnější muž světa Jiří Kmoníček.

 

"Jsem velice poctěn, že jsem se u posluchačů Českého rozhlasu, s kterým také řadu let spolupracuji na pořadu Humoriáda, umístil na prvním místě v internetovém hlasování. A velice gratuluji panu docentu Pafkovi za jeho prvenství v této krásné a prestižní anketě," podotkl Jan Přeučil, který je s rozhlasovým mikrofonem díky svému úžasnému hlasu spjatý desítky let, stejně jako s dabingem, ale i herectvím a kantorskou činností. 

 

Zdroj: Metropol, ČRO /Foto: ČRO - Ivana Lukavská

Vítězem ankety Šarmantní osobnost roku je Pavel Pafko

Cenu Zlaté slunce převzal Pafko z rukou Elišky Balzerové

Za spolupráci s ČRO byl oceněn i zpěvák David Deyl

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti