Petra Janů má nového krasavce! Podívejte se, s kým vyráží na cesty - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Petra Janů má nového krasavce! Podívejte se, s kým vyráží na cesty

Praha I Bez auta by zpěvačka Petra Janů fungovat nemohla a dobře ví, že hlavně pohodlí a bezpečnost je na cesty to nejdůležitější. I proto si nyní vybrala velké auto, v kterém se cítí dobře a ani po hodinách cestování nebude unavená. Její nový společník je velký, bílý, silný a plný různých vymožeností.

 

Petra Janů si po více než dvou letech vybrala opět SUV model, právě kvůli pohodlí. VW Tiguan má už po několikáté a proto do něj šla znovu. Zvláště, když automobilka nabídla o 20 centimterů více prostoru a nový facelift.

 

„To auto je prostě šperk a je nádherné. Hlavně bezpečné a hodně pohodlné. To je pro mě důležité. A pak, že je to automat. Jezdila jsem celá léta s manuálem, ale kdyi jsem měla ošklivou nehodu a po ní rozdrcený kotník. Přesto, že trvalé následky nemám, po delší cestě jsem pociťovala bolest. Takhle mám místo tří pedálů jen dva, je to pohodlnější a hlavně - to vlastně jede skoro samo," přiznala zpěvačka, která vyráží na koncerty, ale třeba i na chalupu do jižních Čech.

 

„Tohle vozidlo splňuje všechny předpoklady o dokonalém, bezpečném a pohodlném cestování i řízení. Má řadu novinek a pomůcek, včetně asistenta parkování, či brždění před překážkou a podobně. Má 190 koní pod kapotou, takže je silné, což paní Janů ocení při rozjezdu a hlavně jako každý řidič při předjíždění, když víte, že to bezpečně stihnete. Ovšem tohle vozidlo je vhodné pro ženy právě z mnoha důvodů. Nicméně si myslím, že paní Janů je dobrá řidička, a prostě potřebuje hlavně pohodlí, což vše tento model splňuje," prozradil Josef Sankot z Auto Podbabská v Praze, kde si zpěvačka svého "mazlíka" přebírala.

 

„Každému svému autu, které jsem měla a mám, říkám stejně: Bobík, Bobíšek... Já si auta hýčkám, protože jsou se mnou hodně často a vůz je pro mě vlastně druhý domov. Už jsem s ním byla na koncertě v Teplicích a musím přiznat, je to úžasné a mám z toho radost. Teď brzo vyrazím i na chalupu, takže ho provětrám i směrem do jižních Čech," dodala Petra, která o práci nemá nouzi, ale nezapomíná ani odpočívat, relaxovat. „Už se těším, že jak bude po 'zmrzlících', nasadím kytky do truhlíků a bude všechno krásně kvést a vonět," doplnila zpěvačka. 

 

Zdroj: Metropol / Foto: J. Hauer, V. Pohanková

Od manažera prodeje Josefa Sankota si Petra Janů převzala nejenom nové auto, ale dostala i krásnou kytici

Z auta má zpěvačka velikou radost

A může vyrazit na cesty

Každému svému auto říká zpěvačka stejně - Bobík

Petra Janů jezdí bezpečně a zodpovědně

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti