Tramvaj do skal Českého Švýcarska slaví úspěch - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Tramvaj do skal Českého Švýcarska slaví úspěch

Ikona

12. prosince 2008, 17.55 | České Švýcarsko | Obecně prospěšná společnost České Švýcarsko získala další významné ocenění v oblasti cestovního ruchu. V šestém ročníku soutěže Náš kraj se její turistický balíček Tramvají do skal umístil na 1. místě v kategorii nejlepší turistický produkt roku 2008.

 

Soutěž Náš kraj pravidelně vyhlašuje společnost C.O.T. media, s.r.o. - vydavatel odborných a klientských časopisů, který se specializuje na problematiku cestovního ruchu již více než 10 let. Prvenství v oblasti tvorby turistických balíčků získala společnost České Švýcarsko již podruhé - v roce 2007 za úspěšný balíček s názvem: - Highlights národních parků České a Saské Švýcarsko.
"Oceněný balíček Tramvají do skal je zážitková trasa, na které návštěvník Českosaského Švýcarska cestuje historickou tramvají i přívozem, zdolává zajímavé skalní stezky s naším průvodcem a objevuje nepříliš známá místa naší destinace, to vše za jednu výhodnou cenu", vysvětluje ředitel společnosti České Švýcarsko Marek Mráz a dodává  "toto ocenění vnímám jako další potvrzení mimořádné zajímavosti našeho regionu a vysoké kvality našich turistických služeb, které mj. pomáhají odlehčit nejexponovanější partie národního parku". Balíček byl uveden na trh v roce 2008 a dosud si jej na stánkách www.ceskesvycarsko.cz/  objednalo více než sto návštěvníků.

Marek Kubín
Zdroj a Foto: Mgr. Dana Štefánková, České Švýcarsko o.p.s.

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti