Šokující úmrtí: Zemřel Dylan z Beverly Hills 90210! Luke Perry - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Šokující úmrtí: Zemřel Dylan z Beverly Hills 90210! Luke Perry

USA I Tak tomu se říká šok! Ve věku pouhých 52 let zemřel dnes v USA Luke Perry, kterého miliony fanoušků seriálu Beverly Hills 90210! znají jako Dylana. Herec podlehl následkům mozkové mrtvice, která jej postihla minulou středu.

 

Od chvíle, kdy Luke Perry prodělal záchvat mrtvice a byl převezen ze svého domu v Sherman Oaks do nemocnice St. Joseph' v Burbanku, byl uvede do umělého spánku. Z toho se však bohužel neprobral.

„V osudné chvíli byl prý obklopen svými dětmi Jackem a Sophií, snoubenkou Wendy Madison Bauerovou, bývalou manželkou Minnie Sharpovou, matkou Ann Bennettovou, nevlastním otcem Stevem Bennettem, bratrem Tomem Perrym, sestrou Amy Coderovou a dalšími lidmi z blízkého okolí," uvedl zdroj s odkazem na server TMZ.com.

V USA je Perry známý díky mnoha rolím ve filmech i v seriálech. Naposledy se představil otec Archieho v seriálu Riverdale a jeho vůbec posledním počinem se stal chystaný film Quentina Tarantina  o zločinci Charlesu Mansonovi „Once Upon a Time in Hollywood."  

Slavný seriál Beverly Hills 90210!, který právě Luke Perryho vynesl do výšin popularity tak ztratil jednu z hlavních postav. Jeho kolegyně, kamarádka a i seriálová láska, představitelka Brendy Shannen Doherty zase roky bojuje s rakovinou. Sice se prý uzdravila, ale stále je pod lékařským dohledem a musí chodit na kontroly.

Dnes však i ona zcela jistě pláče nad ztrátou sexy a charismatického herce a kamaráda.

Zdroj: Metropol / foto: archiv

Dylan, Brandon a Brenda v kultovním seriálu

Luke Perry před smrtí a v době, kdy zažíval největší slávu!

Tématické zařazení:

 » Aktuality