Herec Jiří Pomeje navždy odešel! - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Herec Jiří Pomeje navždy odešel!

Praha I Herec, bývalý filmový producent, ale také dabér a exmanžel herečky Michaely Kuklové či zpěvačky Ivety Bartošové navždy odešel. Ve věku 54 let podlehl zákeřné rakovině kostí po předchozích komplikacích nádorového onemocnění hrtanu. Kvůli němu přišel také před rokem o hlasivky.

 

Pomeje, který řadu let zápasil s dluhy a exekucemi spojených s jeho producentskou činností, bojoval s rakovinou skoro dva roky. Naposledy vydechl dnes v soukromé Nemocnice Na Pleši na Příbramsku.

Informaci médiím potvrdil jeho kamarád, producent Pavel Pásek. „Ano, je to bohužel pravda," uvedl s tím, že v posledních dnech na tom byl Pomeje mentálně dobře, komunikoval a měl chuť do života, byť byl fakticky slabý. Jeho vyléčení už možné nebylo. Přesto sám herec a dabér věřil, že by se ze zákeřné nemoci mohl přeci jen dostat.

Jiří Pomeje byl třikrát ženatý. Se svou poslední manželkou Andreou má šestiletou dcerku Aničku. Partneři spolu poslední měsíce nežili. Pomeje vedl nezřízený život, přesto o něm jeho manželka Andrea prohlašovala, že ho má stále ráda a je jí líto, co jej potkalo.

Jiří Pomeje bude nejspíš pochován v rodných Českých Budějovicích, kde má maminku a část rodiny. 

 

 

Zdroj: Metropol / archiv TV Nova

Kvůli rakovině přišel Jiří Pomeje před časem o hlas

Tématické zařazení:

 » Aktuality