Porodí vévodkyně Kate už po čtvrté? - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Porodí vévodkyně Kate už po čtvrté?

Londýn I Britská královská rodina brzy uvítá do Bucgingamského paláce nového člena, vévodkyně Meghan má na přelomu března a dubna porodit prvorozeného potomka. Jenže se šušká, že by se její švagrová Kate Middleton mohla stát taky znovu matkou - už po čtvrté!

 

Katepřivedla na svět svému manželovi, princi Williamovi, už tři děti. Zatím poslední princ Louis se narodil téměř před rokem. Teď se objevily spekulace, že vévodkyně z Cambridge je nejspíš znovu těhotná. A tak je Velká Británie na nohou. Každého královského potomka vítá s nadšením. A to přesto, že se spekuluje o hluboké manželské krizi mezi následovníkem trůnu a jeho manželkou, vévodkyní.

Prince George, princezna Charlotte a princ Louis, by tak už brzo mohli mít dalšího sourozence. Královští fanoušci jsou přesvědčeni, že Kate je opět v očekávání a dokonce to to u bookmakerů padají sázky….

„Protože Kate pochází ze tří dětí, chtěla vždy alespoň tři, což se jí už povedlo. Teď by mohla tento počet překonat,” tvrdí jeden ze zdrojů z blízkosti paláce, kde na stav vévodkyně bylo vyhlášeno informační embargo.

Nezbývá než si počkat na to, až královský palác oficiálně oznámí těhotenství vévodkyně, nebo rovnou porod. 

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv

Přibude do královské rodiny za pár měsíců čtvrtý potomek?

Tématické zařazení:

 » Aktuality