Karel Gott stále všechny přesvědčuje, že žije! - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Karel Gott stále všechny přesvědčuje, že žije!

PrahaI Zlatý slavík Karel Gott poslední dny - doslova každý den - všechny přesvědčuje, že skutečně žije. Dělá to tak od chvíle, kdy se na internetu objevila 'zaručená' zpráva, že je po smrti. Proto spolu s manželkou Ivanou sdílejí na sociálních sítích fotky, aby všichni viděli, že Mistr je v pořádku.

 

Spekulace o  tom, že se s Gottem asi něco děje, začaly před několika týdny, kdy oznámil, že letošní, původně plánovaný mega koncert v O2 aréně ke svých 80. narozeninám, zrušil. Důvodem má být oslabená imunita zpěváka po onkologické léčbě, kterou však oficiálně ukončil před třemi lety.

Když se následně na internetu objevila zpráva, že je Mistr po smrti, on sám bouchl do stolu a řekl: Dost! „Žiju, fajn se mám, až to bude vážné, ozvu se sám,” zaglosoval slovy své písně Karel Gott a uklidnil tak svých minimálně 242 000 fanoušků na facebooku a miliony dalších, včetně těch v sousedním Německu, kde má skutečně bohatou fanouškovskou základnu. 

O víkendu Gott sdílel fotografii z procházky, následně společný snímek s manželkou a patrně aktuálním fotkám není konec. Udělal to také poté, co se na facebooku objevil snímek Karla Gotta z hor na skútru, ale jak se nakonec ukázalo, šlo o snímek archivní. Mezitím byl totiž ‘tajně’ v nemocnici na vyšetření na hematologii. 

„Moji milí, rád bych se s vámi podělil ještě o jednu fotografii z naší včerejší romantické procházky Průhonickým parkem,“ napsal zpěvák pod fotku, na které vypadal velmi spokojeně. Kromě toho dal na svůj profil i fotky z návštěvy herce a principála Divadla Semafor Jiřího Suchého.

Už tuto sobotu by se měl ukázat opět na  pódiu. Spolu s Markem Ztraceným a SuperStar Terezou Maškovou by měl vystoupit na Galavečeru populární hudby v Příbrami. 

Naposledy své fanoušky potěšil na plese na Žofíně. Zde trochu přítomné šokoval tím, že jim připadal trochu sešlý a měl velké břicho. Okamžitě se o něj jeho příznivci začali bát.

Snad je Československý a snad i evropský popový bůh opravdu v pořádku a daří se mu co nejlépe s ohledem na jeho věk a před lety prodělané zdravotní problémy. 

Zdroj: Metropol / foto: FB K. Gotta

Nedávno byl Karel Gott na návštěvě u Jiřího Suchého

Teď Mistr zase zveřejňuje fotky z procházky

Nechybí ani romantické záběry s manželkou Ivanou

Trochu unavený Gottův vzhled na plese na Žofíně vylekal některé jeho fanoušky

Tématické zařazení:

 » Aktuality