O prezidentské volby byl v nemocnicích KZ zájem - Volby - Český Metropol

Volby

O prezidentské volby byl v nemocnicích KZ zájem

Foto archiv

Ústí nad Labem | Druhého kola voleb prezidenta České republiky se v pátek a sobotu zúčastnili také pacienti a zaměstnanci Krajské zdravotní, a. s. Zájem o volby byl ve všech pěti nemocnicích společnosti, tedy v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově.

 

V hlavním areálu ústecké Masarykovy nemocnice na Severní Terase měla volební komise nahlášeno celkem 36 voličů, včetně 6 lékařů. Jedním z pacientů, kteří odevzdali svůj hlas v ústecké nemocnici, byl Václav Zicho z Chomutova. „Dopředu jsem nevěděl, že budu volit v nemocnici, ale všichni tu byli ochotní, takže to vyšlo dobře,“ hodnotil Václav Zicho vstřícnost zaměstnanců Krajské zdravotní, a. s.

Dalších 30 pacientů odevzdalo volební lístek na Oddělení následné péče v Ryjicích. Celkem tak v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem volilo 66 lidí, v prvním kole jich bylo 90.

Volební komise vyrazila také za pacienty do Nemocnice Most, kde svůj hlas odevzdalo 42 voličů. Dalších 44 zájemců o volby se přihlásilo v chomutovské nemocnici. Celkem 27 lidí volilo prezidenta ČR v Nemocnici Teplice, 14 pacientů odevzdalo hlas v Nemocnici Děčín. Zdroj: KZ

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Volby