České dráhy jsou partnerem Dne cyklostezky Ohře - Karlovarský - Český Metropol

Karlovarský

České dráhy jsou partnerem Dne cyklostezky Ohře

zdroj: ČD

Cheb/Karlovy Vary | Už třetí ročník Dne cyklostezky Ohře se koná v sobotu 10. června. Registrovaným účastníkům nabízejí pořadatelé bonus v podobě přepravy cyklovlakem Ohře. Vlak vypravují České dráhy, které...

 

tím zároveň představí soupravu, která bude o sobotách a nedělích po dobu letních prázdnin jezdit pravidelně mezi Chebem a Karlovými Vary.
Registrace je možná na internetových stránkách Karlovarského kraje. Vyzvednutí identifikační pásky v době od 1. do 8. června zároveň zajisti místenky na vlak. Vlak Ohře vyjíždí v 8 hodin z Chebu, do Karlových Varů přijede v 8:53. Zpět z Karlových Varů pojede v 9:15 a do Chebu přijede v 10:19. Poté z Chebu zamíří do Nového Sedla u Lokte a zpět. Oslavy cyklostezky se konají v amfiteátru v Lokti od 13 do 16 hodin.
Cyklostezka Ohře značená žlutým číslem 6 vede malebnými zákoutími a údolími podél řeky z Karlových Varů, například pod středověkým hradem v Lokti, přes Kynšperk a kolem zámku Mostov až do Chebu. Asfaltovou a místy písčitou trasu si oblíbily desetitisíce cyklistů proto, že je bezpečná a bez převýšení. Vede až na výjimky mimo silnice a díky nenáročnému profilu ji zvládne každý.

Zdroj: ČD

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Karlovarský  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.8%