Jaroslav Třešňák otevřel Rezidenci Moser - Karlovarský - Český Metropol

Karlovarský

Jaroslav Třešňák otevřel Rezidenci Moser

zdroj: Karel Schön

Karlovy Vary | V minulých dnech byla v Karlových Varech-Dvorech slavnostně otevřen obytný komplex Rezidence Moser. Autoři projektu a stavitelé společnosti Jaroslav Třešňák Holding ji umístili v klidném...

 

prostředí, nedaleko řeky Ohře. Stavba začala přípravnými pracemi na sklonku roku 2014. 
„Lokalitu jsme vybrali s ohledem  na veškerou potřebnou standardní občanskou vybavenost - školy, školky, zdravotní péče a dopravní dostupnost. Výhodou je také blízké nákupní centrum Varyáda. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního vyžití  - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Kdo si chce užít lázeňského koloritu, kaváren, restaurací a historické atmosféry města, dostane se do centra Karlových Varů během necelých pěti minut jízdy autem či patnáctiminutové pěší procházky. Nový obytný komplex je v Karlových Varech výjimečný hned z několika důvodů. Jako první má  své vlastní velké wellness centrum s bazénem, saunami a fitness v objektu služeb. K dispozici je rovněž privátní zóna, kterou lze využívat,“ říká generální ředitel JTH Jaroslav Třešňák.
Areál Rezidence Moser se nachází v uzavřeném, oploceném areálu, a má proto parametry rezidenčního bydlení. Dokonalé soukromí pro jeho obyvatele zajistí i nepřetržitá služba na recepci. Podzemní garáže mají kapacitu 29 míst. „Další odpovídající počet stání pro automobily je na venkovní ploše. Pod jednou ze dvou obytných sekcí jsou pak sklepní kóje pro většinu bytů. Nechybí ani venkovní dětská hřiště s parkovou úpravou a pro milovníky kol a kolečkových bruslí je k dispozici in-line dráha,“ doplňuje Jaroslav Třešňák, který má za sebou i rozpracovaných řadu zajímavých projektů i v Teplicích, kde žije. 
 
Zájem o bydlení v Rezidenci Moser je značný. Polovina bytů je už prodaná, kupujícími je jak tuzemská klientela, tak i zahraniční. Obytný komplex má šest nadzemních a jedno podzemní podlaží. Celkem je v něm 108 bytů o velikosti od 45 do 119 metrů čtverečních. 

Zdroj: redakce Metropolu

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Karlovarský  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

36.9%

 

Ne

37.2%

 

Zlepšuje se to

26%