Hokejisté Slovanu získali významného ekonomického partnera - Ústecký - Český Metropol

Ústecký

Hokejisté Slovanu získali významného ekonomického partnera

zdroj: Tomáš Prchal

Ústí nad Labem | Hokejisté ústeckého Slovanu získali významného partnera, společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o. Dnes podepsali zástupci obou stran v ústeckém sídle firmy na Střekově dvouletou smlouvu o...

 

spolupráci. Za Slovan dokument podepsal jednatel klubu Jan Čaloun, za společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o. stvrdil smlouvu svým podpisem country manager Maurice Bensadon.
Personální ředitelka Glencore Agriculture Czech s.r.o. Aneta Martišková upřesnila, že částka je významným podílem v patnáctimilionovém rozpočtu týmu. „A není vyloučeno, že bude v budoucnu navýšena. Ústecký Slovan vnímáme jako spolehlivého partnera a předpokládám dlouhodobou spolupráci s klubem. Tento sport reprezentuje jednu z hodnot naší společnosti, kterou je fair play,“ doplnila Aneta Martišková. 
Slavnostního aktu se zúčastnila také primátorka Ústí nad Labem Věra Nechybová, která novému partnerovi klubu poděkovala za město i hokejisty. „Jsme velmi hrdí na podporu tak významné společnosti, jako je Glencore Agriculture Czech s.r.o., že se podílí na podpoře jednoho z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších sportů ve městě,“ řekla Věra Nechybová, která je pravidelným hostem na domácích utkáních Slovanu.
Sportovní ředitel týmu Vladimír Evan připomněl, že před třemi lety byl ústecký hokej v troskách a jen díky obětavé práci současného managementu se podařilo tento sport ve městě udržet. „Získali jsme zpět důvěru partnerů, kteří se k nám nyní začínají vracet. A to bereme jako ocenění své práce. Vážíme si důvěry společnosti Glencore Agriculture Czech s.r.o., která vidí pozitiva v naší práci a klub se nám tak dalším krůčkem daří stabilizovat,“ řekl Vladimír Evan a vyzdvihl podporu města Ústí nad Labem a likérky Palírna U zeleného stromu.
Maurice Bensadon doplnil, že společnost nevidí spolupráci jen jako podporu klubu, ale chce být zodpovědným partnerem také města a být součásti komunity. „Prostřednictvím naší podpory chceme prezentovat naše hodnoty a propagaci naší tradiční značky v Česku. Stejně jako hokejisté Slovanu chceme být féroví, mít disciplínu a vyhrávat,“ řekl Maurice Bensadon. 
Jan Čaloun by byl rád, kdyby se klubu dařilo vychovávat hráče nejen pro A tým, ale i reprezentaci, a v budoucnu třeba i vybojovat postup prvního týmu do extraligy.
Kapitán Slovanu Martin Vágner doplnil, že si váží podpory města i místních firem jako je právě Glencore Agriculture Czech s.r.o. 

Zdroj: Tomáš Prchal

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Sport  

 » Finance  

 » Kraje  » Ústecký