Spolupráce s Kapkou naděje přinesla dětskému oddělení přes 14 tisíc korun - Ústecký - Český Metropol

Ústecký

Spolupráce s Kapkou naděje přinesla dětskému oddělení přes 14 tisíc korun

zdroj: N. Křečková

Litoměřice | Velkým úspěchem skončil první půlrok spolupráce litoměřické nemocnice s Nadačním fondem Kapka naděje. Ten v rámci celorepublikového projektu Dárky naděje umístil do nemocniční lékárny a...

 

prodejny zdravotnických potřeb průhledné kasičky, do kterých mohli lidé házet libovolné částky, příp. si za 20 Kč zakoupit dvě barevné varianty připínacích buttonů (placek) s logem nadace.
Po půlročním období byl poslední zářijový den obsah kasiček vybrán a sečten. „Podařilo se vybrat více než 14 tisíc korun. Tento výsledek nás velmi potěšil,“ zhodnotila Lenka Kalábová, manažerka pro nelékařské zdravotnické obory litoměřické nemocnice.
„Vybraná částka bude odeslána do Kapky naděje, která po dohodě s nemocnicí zakoupí konkrétní přístroj nebo zařízení pro naše dětské oddělení a následně ho naší nemocnici daruje,“ uvedl již v minulosti Leoš Vysoudil, ředitel pro zdravotní péči litoměřické nemocnice. 
Pro zájemce, kteří chtějí přispět dětskému oddělení, jsou kasičky v lékárně i prodejně zdravotnických potřeb k dispozici i nadále. Jejich další vybrání se předpokládá za půl roku. (nk)
 
Na snímku vedoucí lékárnice Eva Holubová s manažerkou pro nelékařské zdravotnické obory Lenkou Kalábovou sečetly poslední zářijový den obsah obou kasiček.

Zdroj: N. Křečková

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Charita  

 » Kraje  » Ústecký  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření