Bílí Tygři lákají na halloweenské utkání se speciálně lekavým doprovodným programem - Liberecký - Český Metropol

Liberecký

Bílí Tygři lákají na halloweenské utkání se speciálně lekavým doprovodným programem

zdroj: hcbilitygri.cz

Liberec | V pátek 3. listopadu hostí Bílí Tygři od 18.00 hodin na domácím ledě třinecké Oceláře, a protože se utkání koná v čase blízkém halloweenu, mohou se fanoušci těšit na trochu hororový doprovodný...

 

program. V duchu tohoto svátku nebudou chybět strašidelné momenty ani tradiční vyřezávané dýně. Přijďte postrašit našeho soupeře v těch nejděsivějších kostýmech a maskách a budete odměněni! 
Pro fanoušky je připraven Fotokoutek FOTOPIXLA s řadou halloweenských rekvizit, na programu budou také strašidelné soutěže a kvízy s IQLandií a ve fanshopu se budou podepisovat vybraní hráči A týmu. Změn dozná rovněž zahajovací ceremoniál před úvodní buly. Pro malé i velké návštěvníky v nejhezčích halloweenských maskách máme připravenou pizzu zdarma! Zadarmo bude také cukrová vata pro všechny děti, které dorazí na utkání.  
 
Scarymovie Soutěž 
Už v tomto týdnu odstartuje na webových stránkách klubu soutěž o nejlepší video, ve kterém fanoušci vystraší některého ze svých blízkých, případně se jim povede jiný strašidelný a škodolibý kousek, který zaznamenají na video. Sami fanoušci pak budou moci pro nejlepší video hlasovat. Vítěz se může těšit na unikátní zážitek! On a 10 kamarádů si vychutná zápas Bílých Tygrů z jednoho ze Skyboxů v Home Credit Areně. 

Zdroj: hcbilitygri.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Sport  

 » Kraje  » Liberecký  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření