Changhong atakuje hranici 50000 korun u obrovské 190cm UHD TV - Praha - Český Metropol

Praha

Changhong atakuje hranici 50000 korun u obrovské 190cm UHD TV

Zdroj: Metropol

Praha | Vlajková loď v portfoliu značky Changhong TV CHiQ UHD75E7000isx2 je jednoznačně největším a také nejdražším kouskem.
Aby taky ne se svými úctyhodnými 190cm úhlopříčky a špičkovému obrazu, říká obchodní a marketingový ředitel Changhong pro ČR a SR Jiří Mrkvička.
„Díky UHD rozlišení, spoustě vychytávek a operačnímu systému iSmart se není ani čemu divit. I když říkáme nejdražší, pořád to v tomto konkrétním případě znamená aktuální cenu 54 990 Kč, přičemž konkurence se pohybuje minimálně o 20 000 korun výš,“ upřesnil Jiří Mrkvička.

 

Vzhledem k iSmart operačnímu systemu TV nabízí možnost ovládání přes externí mobilní zařízení, je vybavena internetovým prohlížečem, Facebook, YouTube a Twitter je samozřejmostí. Dále umožňuje v operačním systému iSmart řazení programů do jednotlivých skupin jako třeba složky - oblíbené, sport, dětské atd. dle vlastního uvážení.

Asi nejvyužívanější funkcí dle vlastního průzkumu společnosti Changhong je však možnost zobrazení neboli zrcadlení obsahu tabletu na obrazovku TV. „Můžete pak jednoduše na TV sledovat vaše fotky, videa, ale také prohlížet oblíbené stránky na internetu. V neposlední řadě systém umožňuje službu listen&go, tzn. že kdekoliv v dosahu Wi-Fi můžete na vašem mobilním zařízení při použití naší aplikace sledovat vysílání z TV právě na vašem zařízení. To vše umožňuje snadná konektivita TV díky vestavěné Wi-Fi. TV vás určitě zaujme i svým designem, který splňuje všechny současné trendy, ale hlavně barevné provedení,“ říká Jiří Mrkvička s tím, že je použita oblíbená champagne gold, což je u nejdražších modelů zatím nejpreferovanější.

„Nejdražší a k tomu zlatá, co víc si může zákazník přát. TV je vybavena konektivitou umožňující přímý vstup 4K signálu do TV, ať už přes HDMI nebo USB. Dále umožňuje nahrávání a přehrávání obsahu vysílání právě na USB. Samozřejmostí je v tomto případě tzv. In Home Service. Pokud se objeví problém s TV v záruce, navštíví vás přímo naši technici v pohodlí vašeho domova,“ uzavírá obchodní a marketingový ředitel Changhong pro ČR a SR Jiří Mrkvička. 

 

 

Zdroj: Metropol

Zdroj: Metropol

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Praha  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

37.1%

 

Ne

37.1%

 

Zlepšuje se to

25.9%