Společná vstupenka – zhodnocení pilotního projektu roku 2016 - Zvířata - Český Metropol

Zvířata

Společná vstupenka – zhodnocení pilotního projektu roku 2016

zdroj: Zoo Ústí n. L.

Ústí nad Labem | V letní sezóně letošního roku, resp. od července mohli návštěvníci tří zoologických zahrad Ústeckého kraje, tedy Zooparku Chomutov, Zoo Děčín a Zoo Ústí nad Labem využít výhodnou nabídku v...

 

rámci společného projektu JEDEN KRAJ – TŘI RŮZNÉ ZOO. Uvedla to mluvčí ústecké zoo Věra Vrabcová.
Za zvýhodněnou cenu si mohli zakoupit společnou vstupenku, která je opravňovala ke vstupu do všech tří zoologických zahrad. Tím, že každá zoo má jiný charakter, chová jiná zvířata a má jinou nabídku aktivit, byly jednotlivé návštěvy specifické a jedinečné. Společná vstupenka byla zároveň pohlednice, kterou mohl majitel hned poslat, a navíc při každé návštěvě získal dárek v podobě magnetky. Její motiv (zvíře) byl v každé zoo jiný, ale ve stejném grafickém provedení, takže návštěvník získal originální sérii. Každý, kdo navštívil všechny tři zoo do 31. října 2016, byl zařazen do slosování o ceny, které proběhlo v pondělí 14. listopadu na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje. Z celkového počtu 176 účastníků byli vylosováni tři výherci. Hlavní cenou je poukaz na vyhlídkový let z letiště v Roudnici nad Labem, pro další dva výherce budou připraveny originální dárky z každé zoo a od Ústeckého kraje. Slavnostní předání se uskuteční v polovině března v ústecké zoo přímo ve výběhu slonů, kam budou pozváni i zástupci médií.
Tento pilotní, nultý ročník bude ukončen 31. prosince 2016, ale všechny strany se již dohodly na pokračování v příštím roce. Informace o projektu a podmínkách budou během prvního čtvrtletí umístěny na webových stránkách, na plakátech či na letácích, které budou k dispozici na veletrzích cestovního ruchu, v turistických informačních centrech a v různých turistických destinacích. Zájemci si budou moci vstupenky zakoupit od 1. dubna 2017 v každé zoo, a pokud se jim podaří posbírat všechna tři razítka do konce října, budou opět zařazeni do slosování o ceny. Myšlenkou kampaně je poskytnout obyvatelům Ústeckého kraje tip na výlet, neboť všechny tři zoo jsou dobře dostupné, co se týče vzdálenosti, a zároveň jim nabídnout výhodu při nákupu společné vstupenky.
Kampaň opět podpoří Ústecký kraj na svém turistickém portále Brána do Čech. Logo projektu, který propaguje čtyři destinační regiony kraje, se bude opět objevovat na všech materiálech i na vstupenkách.

Zdroj: Zoo Ústí n. L.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Ústecký  

 » Zvířata