Projekt Postav si své auto se představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně - Auto - Český Metropol

Auto

Projekt Postav si své auto se představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

zdroj: Kraj Vysočina

Brno | Kraj Vysočina, jako leader inovativních přístupů k popularizaci středoškolského technického vzdělávání, figuruje se svou expozicí mezi vystavovateli na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v...

 

Brně, který se koná ve dnech 3. – 7. října 2016 na brněnském výstavišti. Připravovaná prezentace flotily sedmi krajských automobilů postavených studenty středních technických škol už nyní budí zájem mezi vystavovateli.
Kompletní startovní pole sportovních automobilů postavených žáky krajských technických škol bude už od pondělí postaveno viditelně na volné ploše u pavilonu Z. „ Kraj Vysočina se na Mezinárodním strojírenském veletrhu bude prezentovat historicky poprvé a hned s hmatatelnými výsledky celoroční práce středních škol. Zveme zástupce firem i škol na připravovaný program, do kterého jsme hned v pondělí vložili křest kalendáře inspirovaného studentským nadšením a příběhem zrodu originálního projektu Postav si své auto realizovaného Krajem Vysočina k Roku řemesel,“ prozradila radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
Zástupci Kraje Vysočina i všech středních technických vzdělávacích center budou v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně připraveni poskytnout veřejnosti aktuální informace o nových projektech motivujících mladou generaci ke studiu nejen technických oborů.

Zdroj: Kraj Vysočina

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Vysočina  

 » Auto