Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Stavba plavecké haly začala slavnostním poklepáním

- Louny | Slavnostním poklepáním na základní kámen začala první listopadový den výstavba nové plavecké haly v Lounech. Za 219 milionů korun bez DPH ji postaví vítěz výběrového řízení společnost Metrostav, hotová by měla být v dubnu 2020.

Jaký bude Advent v Dolním Poohří

foto archiv

- Žatec | Pestrý adventní program bude lákat i letos návštěvníky do měst a památek Dolního Poohří. Předvánoční program začne rozsvícením vánočních stromů, chybět nebudou jarmarky, výstavy či oživené prohlídky.

Chomutov prosvětlí ozdoby s novou technologií

foto archiv

- Chomutov | Ulice města Chomutova začíná zdobit vánoční výzdoba. Technické služby začaly s instalací ozdob.

Žlutomodrá splněná přání udělala radost kvadruplegičce Ditě

foto archiv

- Teplice | Žlutomodrá splněná přání je název charitativního projektu FK Teplice, který se od letošní sezóny snaží naplňovat motto "FK Teplice více než fotbal...". Snaží se zejména potěšit ty, kteří hrdinsky bojují s nástrahami osudu, ať již se jedná o vážnou nemoc, handicap či to, že nepoznali nebo přišli o své rodinné zázemí.

Cenu hejtmanky získalo osm Středočechů

foto archiv

- Kutná Hora | Ve čtvrtek proběhl v prostorách Galerie Středočeského kraje (GASK) v Kutné Hoře první ročník udílení Ceny hejtmanky.

Opravené fasády zdobí Červený dům v České Lípě

foto archiv

- Česká Lípa | Opravy se dočkala severní a jižní fasáda Červeného domu v České Lípě, jedné z nejvýznamnějších kulturních památek ve městě. Restaurování fasád probíhalo od března do září letošního roku. Cílem oprav a restaurátorského zásahu bylo zachování hmotné podstaty památky včetně její patiny stáří a rehabilitace stavu sgrafit z 19. století. Celkové náklady na obnovu jsou 1.798.517 korun včetně DPH.

Ministerstvo vnitra otevřelo druhý obchod se zajištěnou elektronikou

foto archiv

- Praha | Ministerstvo vnitra otevřelo v Praze Na Perštýně 9 další obchod s elektronikou zajištěnou v trestním řízení. Obchod bude fungovat především jako výdejní a expediční místo, neboť většina věcí se draží na veřejném aukčním portálu Aukro.cz.

Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

foto archiv

- Praha | Prestižní projekt Queen&Beauty Universe 2018 přivítá v sobotu 17. listopadu jeden z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze - klub Lávka na Starém Městě. Výhradním partnerem finále národního kola pro Českou republiku a Slovensko je agentura Angels Vampires.

Ano, šéfová na TV Prima

foto archiv

- Praha | Od 12. listopadu poběží každé pondělí na TV Prima pořad, který opět prověří restaurace. „Štafetu“ po Zdeňku Pohlreichovi převzalo rodinné duo Pagana, Jitka Pagana a její syn Santo se svým pořadem Ano, šéfová.

Focení sexy kalendáře pro Miss Survival - finalistku České Miss 2017 Markétu Matoušovou

foto archiv

- Praha | Někdy v létě 2018 vznikla myšlenka trochu potrápit konvence a nafotit sexy kalendář s finalistkou České Miss Markétou Matoušovou.

Žofín přivítá ples Czech Top 100

foto archiv

- Praha | PLES CZECH TOP 100 nejvýznamnějších a obdivovaných firem České republiky je výjimečnou příležitostí k neformálnímu setkání zajímavých osobností i k navázání nových přátelských či obchodních kontaktů v krásném prostředí.

Strana výpisu

4 ...

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

59.2%

 

ne

40.8%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.8%

 

ne

31.2%