Lucie Bílá pojede letos tour Hrady! A s kým že to slavila jeho narozeniny? FOTO uvnitř! - Hudba - Český Metropol

Hudba

Lucie Bílá pojede letos tour Hrady! A s kým že to slavila jeho narozeniny? FOTO uvnitř!

Praha I Lucie Bílá jede doslova jako fretka, jak se lidově říká. Hraje v muzikálech, zpívá své recitály, koncerty, pořádá v kulturáku v rodných Otvovicích talk show, vyrábí andělíčky s charitativním výtěžkem a k tomu stíhá i další věci. Teď oznámila další novinku.

 

 

Kromě čerstvé podpory Nadačního fondu Stop šikaně!, podepsala Lucie Bílá smlouvu na sérii koncertů v rámci hudebního festivalu hrady.cz. Znamená to, že každý víkend bude v létě zpívat na néjaké památce, což jistě potěší její fanoušky. 

Pro Lucii to není žádná novinka, protože před dvěma lety už stejnou tour absolvovala.

 

„Pojedu to s Arakainem a už se na to moc těším,” svěřila se Lucie Bílá, která před pár dny oslavila se svým synem Filipem jeho 24. narozeniny.

 

„Když byl můj syn malý, moc jsem si přála, aby se dala zkušenost infikovat. S láskou bych ho pokousala. Dnes je mu 24 let a já už jen po špičkách chodím kolem a z dálky sleduji, jak se životem statečně prokousává sám. Miluji ho, jak jen nejvíc může máma milovat své dítě, a přeju mu, ať se ve světě ani v sobě neztratí,” prozradila Zlatá slavice.

 

Bílá je pověstná svou “hyperaktivitou”. Nedokáže moc odpočívat, a i když vyrazí někam na pár dní se svým partnerem Radkem Filippim, stále něci vymýšlí, nebo alespoň vyrábí různé přívěšky, růžence či andělíčky, jejichž prodejem získává peníze pro seniory, handicapované a další záslužné věci.

 

A koho dalšího na Hradech kromě Lucie Bílé fanoušci dobré hudby uvidí a uslyší? Budou to třeba Anna K., Michal Hrůza, Kamil Střihavka, Marpo nebo kapely Jelen, Kryštof, Rybičky 48 a Wohnout. Tyto koncerty se konají vždy za každého počasí, vyjma bouřek a povodní… 

Zdroj: Metropol / foto: archiv L. Bílé

Před pár dny oslavila Lucie 24. narozeniny se svého syna Filipa

Díky fotce zavzpomínala na to, když byl její syn malý...

Už nějaký ten pátek je Lucie štastná s partnerem Radkem Filippim

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba