Kultura - Český Metropol

Kultura

Čarodějky v kuchyni, aneb Dolinová se Žilkovou na jednom jevišti!

- Praha I Řadu let ji diváci vídali na televizní obrazovce. Proslavila se i svým milým „přeřekem“ sněhánky, které se ujaly. Dnes se věnuje hlavně herecké i kantorské profesi a také divadelním představením pro děti. Momentálně produkuje a hraje v Divadle Metro i na zájezdech komedii Čarodějky v kuchyni, kde řádí na jevišti s Veronikou Žilkovou. A to i v době corony.

Ředitel Muže roku a Nej sestřičky slavil ve velkém stylu!

- Praha I Ve velkém stylu oslavil David Novotný svoje 40. narozeniny. Před zaplněným Divadlem U Hasičů mu písničkou gratulovalo na třicet šest účinkujících. Byl to zlomek těch, s kterými prezident soutěže Muž roku, ředitel soutěže Batist Nej sestřička a pořadatel koncertů v městě Náchod a okolí spolupracuje na svých akcích.

Top Model of the Year startuje a zná už své finalistky!

- Praha I Další roční soutěže krásy Top Model of the Year startuje. Už 26. dubna se v pražském Hotelu Bohemia v centru města uskuteční finálový večer. V tomto týdnu se v hotelu Le Palais uskutečnil casting, z něhož vyšlo 12 dívek - deset soutěžících a dvě náhradnice.

S velkou malou herečkou Aťkou Janouškovou se může přijít rozloučit každý!

- Praha I Minulý týden zemřela Aťka Janoušková. Velká malá herečka by se tuto sobotu dožila 89 let. Zradilo ji nejspíš srdce a odchod byl náhlý. Pár dní před tím točila pro televizi rozhovor a měla besedu v divadle a další před sebou. Rozloučení s nezaměnitelným hlasem Včelky Máji i řady dalších postaviček, bude veřejné!

Kristian Kodet v USA nezahálí, uspořádal výstavu a už se pomalu balí do ČR

- Florida I Nejprodávanější český malíř současnosti Kristian Kodet tráví už několik let zimní období ve svém domě na Floridě. Kdo by si však myslel, že chodí jen na pláž, pořádá párty a nebo jezdí po výletech, těžce by se spletl. Mistr nezahálí. Za sebou má měsíce práce na výstavu, kterou před pár dny zahájil velkolepou vernisáží.

Největší světové hvězdy flamenca míří do ČR

foto archiv

- Praha | Největší světové hvězdy flamenca - David Coria a Ana Morales se letos poprvé představí v České republice. Diváci a milovníci tohoto žhavého tance si je užijí v Brně a v Praze.

Dar pro Krajskou zdravotní zpříjemní prostředí ústecké onkologie

Foto archiv

- Ústí nad Labem | Členové kapely The Boom předali v sobotu 17. února zástupcům Onkologického oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., šek v hodnotě 50 tisíc korun. Kapela ústeckou onkologii dlouhodobě finančně podporuje, celkem jí od roku 2010 věnovala z vánočních charitativních koncertů 360 800 korun.

Ondřej Ruml natočil písničku na Otčenáš

Foto archiv

- Praha | V polovině listopadu pokřtil Ondřej Ruml v Restaurant Café Svatého Václava na Václavském náměstí svůj nový videoklip Štěstí zdraví aneb Tak trochu vánoční píseň z jeho posledního alba Nahubu.

Nový návrat malého prince

Foto Jaroslav Tatek

- Praha | V polovině listopadu se v galerii Petra Brandla na pražském Jungmannově náměstí uskutečnil Křest knihy Nový návrat malého prince od autorů Richarda Bergmana a Martina Ondřeje. Slavnostního křtu se v galerii plné krásných obrazů sešli vzácní hosté i přátelé a kamarádi autorů a mezi nimi nechyběl režisér Filip Renč, který se stal jedním z kmotrů knihy.

Předseda představenstva Krajské zdravotní předal s hejtmanem Ústeckého kraje cenu za oblast zdravotnictví

zdroj: KZ

- Ústí nad Labem | Předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Ing. Jiří Novák předal, spolu s hejtmanem Ústeckého kraje Oldřichem Bubeníčkem, MUDr. Iljovi Deylovi cenu za rok 2016 v oblasti sociální a zdravotní...

Brněnskou premiéru hry Věra s Ivanou Chýlkovou v titulní roli uvede Divadlo Bolka Polívky

zdroj: 2media.cz

- Brno | Ironická komedie Petra Zelenky Věra je sondou do zábavního průmyslu a cynické doby, která pokrytecky hlásá, že cynismus už není v módě. Příběh o výsluní a pádu ambiciózních jedinců režírovala Alice...

Strana výpisu

1 ...