Na Danceshock se české barvy neztratily - Sport - Český Metropol

Sport

Na Danceshock se české barvy neztratily

foto archiv

Ústí nad Labem | Na zimním stadionu v Ústí nad Labem se uskutečnil 5. ročník mezinárodní soutěže Danceshock 2018, kterého se letos zúčastnilo přes 2000 tanečníků z 18 zemí a tří kontinentů. Na programu bylo Mistrovství světa ve street show a disco show a Světový pohár disco dance. Taneční maraton se konal za podpory Ústeckého kraje, přítomen byl krajský zastupitel Jaroslav Dubský.

 

Co do počtu získaných medailí se Česká republika umístila celkově na 3. místě (za Slovinskem a Slovenskem). Domácí tým, ústecká Taneční skupina Freedom, získala 3. místo v dětské věkové kategorii s choreografií „Addamsovi”. Dařilo se i Tereze Týce (Mistryně ČR 2018), která získala 4. místo. I formace dětí se skladbou „Trollové” se umístila na pěkném 4. místě.

„Akce se vydařila. Ohlasy z celého světa byly vynikající. Věříme, že kontrakty, které máme nyní připravené k podpisu s mezinárodní organizací, budou zpečetěny a pořadatelství nám zůstane prozatím až do roku 2022,“ uvedla Silvie Netíková, ředitelka soutěže. Foto: D.A.R

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Kultura  

 » Sport  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření