Gottovi hacknuli instagramový účet, dal si poslední šanci! - Kultura - Český Metropol

Kultura

Gottovi hacknuli instagramový účet, dal si poslední šanci!

Praha I Karel Gott, který letos oslaví 80. narozeniny, byl v šoku. Založil si profil na sociální síti Instagram, ale po pár dnech mu jej napadli hackeři. Tak si zpěvák v pátek založil nový účet, ale prý už naposled.

 

„Vážení a milí příznivci. Vítám vás na svém prvním a oficiálním instagramovém účtu. Mějte se krásně v tento hezký sváteční den, oslavte ho každý po svém a těším se na vás, že se nyní budeme častěji vidět,“ řekl Karel Gott v prvním zveřejněném videu na svém původním instagramovém účtu.

 

Ten sledovalo během první hodiny po zveřejnění příspěvku 8000 lidí. Mezi kterými byl moderátor Leoš Mareš a jeho manželka Monika. Během pár hodin ale Gottův profil napadli hackeři, proto se Mistr rozhodl, že tomu ještě dá šanci.

 

A tak nový instagramový profil officialkarelgott začal fungovat. Nyní ho sleduje přes 15 000 lidí, včetně Terezy Maxové, Evy Herzigové, Renaty Langmannové nebo Ondřeje Sokola. On sám má mezi oblíbenými jen profily svých dcer Charlotte a Nelly a instagramový účet Leoše Mareše.

 

Nedávno Gott odprezentoval svůj nový duet a klip s dcerou Charlotte, kdy text pro ně napsal Richard Krajčo. Písnička všechny chytla za srdce. Zda vznikla „náhodou“, nebo má v sobě nějaké skryté poselství, není úplně jasné.

 

Karel Gott se momentálně věnuje hlavně psaní autobiografické knihy, která by měla vyjít před letošními Vánocemi. „Mám možnost setkat se s mnoha osobami mého života, s nimiž jsem něco prožil a se kterými jsem kdysi spolupracoval. Věřím, že si fanoušci na knihu rádi počkají. A je to kniha se mnou a o mně,“ dodal Zlatý slavík.

Karel Gott s dcerou nedávno představili novou píseň a klip

Tohle je pravý a jediný profil Karla Gotta na Instagramu

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Kultura