Kultura - Český Metropol

Kultura

Jiří Suchý vzpomínal na Jana Wericha také s jeho nemanželským synem

- Praha I Kdo by nerad vzpomínal na hereckou legendu Jana Wericha. Pár svých vzpomínek přidal v rámci jubilejního , již čtyřicátého pořadu "Hovory W" Jiří Suchý. Společně s jeho synem, Jiřím Werichem Petráškem a dalšími hosty v pražském Divadle Karla Hackera.

Divadlo Radka Brzobohatého rozpálilo českou premiérou muzikálové parodie 50 ODSTÍNŮ! jeviště i hlediště

Zdroj: Metropol

- Praha I Napřed kniha uchvátila čtenáře. Pak film dobyl stříbrná plátna. A teď je tu muzikál – ovšem v „odstínu“, který mnohé diváky nejspíš pořádně překvapí. Divadlo Radka Brzobohatého uvedlo v pátek a sobotu (22. a 23. 11. 2019) premiéru muzikálové parodie 50ODSTÍNŮ! a sklidilo nadšené ovace ve stoje.

Anička Slováčková: Nejdříve koncert, pak hned klip!

- Praha I Anička Slováčková už nějaký ten týden zápasí s vážnou nemocí. Nehroutí se z toho, nenaříká, ale naopak se všemu postavila čelem a pracuje. Nejprve měla vyprodaný Vánoční koncert v pražském Semaforu, kam ji přišli podpořit i její rodiče a přátele, pak se hned vrhla na natáčení nového klipu.

Muzikál Shrek se vrací: Diváci uvidí a uslyší známé tváře a hlasy!

- Praha I Jedinečná pohádková muzikálová show SHREK se vrací na českou scénu. V atraktivním obsazení a v českém podání projede tři česká a moravská města. Po Novém roce ji uvidí diváci v Brně, Pardubicích a Liberci. Chybět nebudou známé tváře a hlasy.

Miss ČR křitila kalendář na rok 2020

- Praha I Vítězky i finalistky Miss České republiky pokřtily kalendář pro následující rok. Zároveň ale proběhlo i slavnostní předání voucheru na postgraduální magisterské studium na EUROPEAN INSTITUTE. Nikola Kokyová z rukou samotného majitele institutu, Vladislava Stanka, převzala voucher a již v lednu ji čekají první přednášky.

Černocká s dcerou a vnučkou mají vánoční singl Čas Vánoc Obraz k singlu je věnován na pomoc Klokánkům!

- Praha I Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, která vystupuje pod uměleckým jménem Diva Baara a vnučkou Olívií Coco, /na přání uvedena jako Coco Vie/, natočily nový vánoční singl Čas Vánoc. Ústřední fotografie k singlu vznikla ze série snímků, které spolu zástupkyně tří generací rodiny nafotily s Janem Tůmou v rámci jubilea Petry Černocké.

Lucie Vondráčková má nový klip: Natočila ho s tímhle fešákem!

4. prosince 2019 - Praha I Lucie Vondráčková má novou písničku a také klip. Obojí natočila s finalistou 1. řady Československá Superstar Julianem Záhorovským. A jmenuje se trochu zvláště - Umřu s tebou. Co tím je myšleno, není úplně jasné. Že by snad vyznání lásky jednoho k druhému?

Petra Janů se rozhodla, že si konečně pořídí fešáka!

- Praha I Zpěvačka Petra Janů udělala zásadní rozhodnutí: Už nebude žít sama. Po letech singl života si pořídí fešáka, s kterým bude cestovat a trávit veškerý čas. A přitom nenaruší její rozhodnutí, že už žádný vztah nechce, a pokud, tak jen takzvaně "ambulantní"!

Petra Černocká s dcerou oslavily 110 let: Herečka dostala lexikon, vlastní knihu a společně pomohly týraným dětem!

- Praha I Zpěvačka a herečka Petra Černocká a její dcera, zpěvačka Bára Vaculíková slavily narozeniny. Dohromady je jim letos 110 let. Vskutku „čarodějnický“ věk. Do prostor pražské Galerie 1, kde odhalily v rámci vernisáže dvě unikátní expozice, přišly desítky lidí, včetně blízkých přátel a kolegů z řad známých osobností. Oslavenkyně navíc nemyslely jen na sebe, ale i na druhé a pomohly dobré věci – konkrétně týraným či zneužívaným dětem.

Casting na lásku: Nová komedie o neúspěšné herečce, která hledá chlapa pro život

- Praha I Jak těžké je pro neúspěšnou herečku středního věku dosáhnout úspěchu a ještě poznat chlapa pro život? Co všechno musí absolvovat a proč každé její rande končí fiaskem? O tom je nová česká komedie Casting na lásku režisérky Evy Toulové, která se právě natáčí.

Petra Černocká slaví 70: Vychází unikátní kniha a vzniká jedinečná výstava! Co vše uvidíte?

- Praha I Legenda české POP scény, zpěvačka a herečka Petra Černocká slaví 70. narozeniny. Už 24. listopadu oslaví své životní jubileum. Při této příležitosti se uskuteční dvě zásadní události, které o umělkyni mnohé prozradí. Zřejmě i to, co málokdo tuší…

Strana výpisu

3 ...

 

 

Další informace: