Kultura - Český Metropol

Kultura

DJ BoBo a česká Madonna chystají pořádnou hudební párty v Praze.

- Praha I Není náhodou, že slavný hudebník, zpěvák DJ BoBo navštívil před nedávnem Prahu - odtud totiž pochází i jeho zpěvačka - Kateřina Mátlová, za hranicemi známá jako Kate Matl, která jej doprovází již pátým rokem! A tentokrát byli i s celým týmem hlavními hosty na párty jedné české nadnárodní společnosti. Využili jsme této příležitosti a zeptali se Katky na pár otázek.

Sympaťák a držitel Thálie Peter Pecha pracuje na své sólové kariéře

- Praha I Je jen málo takových v současném českém showbyznysu, kteří na sobě tvrdě pracují a hovoří za ně činy. Peter Pecha, rodilý Slovák, na kterém by to ale ani v řeči nebo psaném projevu nepoznal, je naštěstí právě takový. Držitel Ceny Thálie za Rockyho, představitel řady muzikálových rolí, nyní pracuje na své sólové kariéře.

Neskutečný Jan Přeučil: V 83 letech hodinu nesleze z jeviště!

- Praha I Herec a dabér Jan Přeučil oslaví letos v únoru úctyhodné 83. narozeniny. Přesto je schopen hrát představení, kde více jak hodinu nesleze z jeviště, na kterém je navíc celou dobu sám. Gogolovy Bláznovy zápisky poprvé hrál před 50 lety, nyní se k němu vrátil a jeho výkon je obdivuhodný!

Jiří Suchý vzpomínal na Jana Wericha také s jeho nemanželským synem

- Praha I Kdo by nerad vzpomínal na hereckou legendu Jana Wericha. Pár svých vzpomínek přidal v rámci jubilejního , již čtyřicátého pořadu "Hovory W" Jiří Suchý. Společně s jeho synem, Jiřím Werichem Petráškem a dalšími hosty v pražském Divadle Karla Hackera.

Divadlo Radka Brzobohatého rozpálilo českou premiérou muzikálové parodie 50 ODSTÍNŮ! jeviště i hlediště

Zdroj: Metropol

- Praha I Napřed kniha uchvátila čtenáře. Pak film dobyl stříbrná plátna. A teď je tu muzikál – ovšem v „odstínu“, který mnohé diváky nejspíš pořádně překvapí. Divadlo Radka Brzobohatého uvedlo v pátek a sobotu (22. a 23. 11. 2019) premiéru muzikálové parodie 50ODSTÍNŮ! a sklidilo nadšené ovace ve stoje.

Anička Slováčková: Nejdříve koncert, pak hned klip!

- Praha I Anička Slováčková už nějaký ten týden zápasí s vážnou nemocí. Nehroutí se z toho, nenaříká, ale naopak se všemu postavila čelem a pracuje. Nejprve měla vyprodaný Vánoční koncert v pražském Semaforu, kam ji přišli podpořit i její rodiče a přátele, pak se hned vrhla na natáčení nového klipu.

Muzikál Shrek se vrací: Diváci uvidí a uslyší známé tváře a hlasy!

- Praha I Jedinečná pohádková muzikálová show SHREK se vrací na českou scénu. V atraktivním obsazení a v českém podání projede tři česká a moravská města. Po Novém roce ji uvidí diváci v Brně, Pardubicích a Liberci. Chybět nebudou známé tváře a hlasy.

Miss ČR křitila kalendář na rok 2020

- Praha I Vítězky i finalistky Miss České republiky pokřtily kalendář pro následující rok. Zároveň ale proběhlo i slavnostní předání voucheru na postgraduální magisterské studium na EUROPEAN INSTITUTE. Nikola Kokyová z rukou samotného majitele institutu, Vladislava Stanka, převzala voucher a již v lednu ji čekají první přednášky.

Černocká s dcerou a vnučkou mají vánoční singl Čas Vánoc Obraz k singlu je věnován na pomoc Klokánkům!

- Praha I Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, která vystupuje pod uměleckým jménem Diva Baara a vnučkou Olívií Coco, /na přání uvedena jako Coco Vie/, natočily nový vánoční singl Čas Vánoc. Ústřední fotografie k singlu vznikla ze série snímků, které spolu zástupkyně tří generací rodiny nafotily s Janem Tůmou v rámci jubilea Petry Černocké.

Lucie Vondráčková má nový klip: Natočila ho s tímhle fešákem!

4. prosince 2019 - Praha I Lucie Vondráčková má novou písničku a také klip. Obojí natočila s finalistou 1. řady Československá Superstar Julianem Záhorovským. A jmenuje se trochu zvláště - Umřu s tebou. Co tím je myšleno, není úplně jasné. Že by snad vyznání lásky jednoho k druhému?

Petra Janů se rozhodla, že si konečně pořídí fešáka!

- Praha I Zpěvačka Petra Janů udělala zásadní rozhodnutí: Už nebude žít sama. Po letech singl života si pořídí fešáka, s kterým bude cestovat a trávit veškerý čas. A přitom nenaruší její rozhodnutí, že už žádný vztah nechce, a pokud, tak jen takzvaně "ambulantní"!

Strana výpisu

2 ...

 

 

Další informace: