Archiv článků - Český Metropol

Archiv článků

V Krajské zdravotní přednášel Martin Oberreiter o misích v Afghánistánu

foto archiv

- Ústí nad Labem | Účastník tří vojenských misí v Afghánistánu pplk. MUDr. Martin Oberreiter, zástupce primáře Chirurgického oddělení Vojenské nemocnice Brno, byl dalším zajímavým hostem cyklu přednášek "Osobnosti české medicíny".

V Městských sadech se vzpomínalo na válečné veterány

foto archiv

- Ústí nad Labem | Městské sady v Ústí nad Labem se staly v neděli 11. listopadu dějištěm pietního aktu k uctění válečných veteránů. Věnce k pomníku položili hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, ředitel Krajského vojenského velitelství Ústí nad Labem Petr Gajdoš, krajský zastupitel Jaroslav Foldyna a další zástupci veřejného života v Ústí nad Labem.

Zpěvačka Hanka Křížková se už těší na Vánoce

foto archiv H. Křížkové

- Praha | Vánoce má zpěvačka Hanka Křížková velmi ráda a snaží se je vždy strávit v klidu a pohodě. Než si ale bude moct udělat opravdu volno, čeká ji ještě mnoho talk show, recitálů a jiných vystoupení. Výjimkou letos nebude ani Praha, kde 16. prosince vystoupí v novém Divadle Na Maninách.

Výstavba metra D je pro DPP výzvou

foto archiv

- Praha | Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) počítá v rámci strategických plánů do roku 2020 s rozvojem všech druhů služeb, které zajišťuje, dále zahrnují modernizaci stanic metra, vozového parku a rozšíření dopravní sítě.

Teplické gymnázium a obchodní akademie v Pařížské se pyšní titulem Dobrá škola

foto archiv

- Ústí nad Labem | Celkem deset vítězných škol bylo oceněno v rámci každoroční porady ředitelů středních škol na krajském úřadu. Ceny předávala vedoucí krajského odboru školství, mládeže a tělovýchovy Dagmar Waicová. Ústecký kraj soutěž vyhlásil již pošesté. Letošním vítězem soutěže Dobrá škola je teplické gymnázium a obchodní akademie v Pařížské ulici v Ústí nad Labem.

Krajská zdravotní vybudovala v teplické nemocnici urgentní příjem

foto archiv

- Teplice | Krajská zdravotní, a. s., pokračuje v plánované revitalizaci Nemocnice Teplice. V loňském roce zahájila budování objektu nízkoprahového urgentního příjmu s obratištěm sanitek jako přístavby ke stávajícímu pavilonu "F".

Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

foto archiv

- Praha | Prestižní projekt Queen&Beauty Universe 2018 přivítá v sobotu 17. listopadu jeden z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze - klub Lávka na Starém Městě. Výhradním partnerem finále národního kola pro Českou republiku a Slovensko je agentura Angels Vampires.

Ministr Brabec představil nové kroky v boji za lepší ovzduší

foto archiv

- Praha | Při příležitosti návštěvy eurokomisaře pro životní prostředí Karmenu Velly v České republice a tzv. Clean Air Dialogu, představil ministr životního prostředí Richard Brabec opatření, které stát realizuje nebo bude realizovat s cílem zlepšit kvalitu ovzduší v České republice.

Marek Rufert vyrobil originální prsten pro Queen&Beauty Universe

foto Marek Rufert

- Praha | Klenotník Marek Rufert, proslulý svým důrazem na kvalitu, individualitu a luxus, navrhl a zhotovil pro prestižní projekt Queen&Beauty Universe originální zlatý prsten určený speciálně pro vítězku soutěže.

V pražských tramvajích bude možné zaplatit jízdenky platební kartou

foto archiv

- Praha | Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) nově umožní cestujícím nákup jízdenek již ve všech tramvajích pražské MHD díky bezkontaktním platebním kartám. DPP v těchto dnech uzavřel smlouvu na zajištění služby nákupu jednorázových jízdenek v tramvajích prostřednictvím bezkontaktních platebních karet. Všechny tramvaje budou osazeny těmito zařízeními do 6 měsíců od podpisu smlouvy, tj. ve 2. čtvrtletí 2019.

Strana výpisu

1 ...

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.3%

 

ne

41.7%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.6%

 

ne

31.4%