Nejčtenější články - Český Metropol

Masarykova nemocnice získala patchworkové deky

foto archiv

- Ústí nad Labem | Čtyřicet patchworkových dek z mezinárodní textilní výstavy Prague Patchwork Meeting získala Krajská zdravotní, a. s., na novorozenecké jednotky intenzivní péče. Ručně šité přikrývky, které zdravotníci používají jako přehoz přes inkubátory, zajistí nedonošeným miminkům pocit maminčina lůna.

V ZOO se narodilo další mládě hrabáče kapského

foto archiv

- Praha | V neděli porodila v Zoo Praha samička hrabáče kapského Kvída dlouho očekávané mládě.

V květnu pojedeme opět Do práce na kole

foto archiv

- Ústí nad Labem | Opět po roce je tu již osmý ročník celostátní soutěže Do práce na kole. Cílem celého projektu je motivovat co nejvíce lidí, aby po městě používali jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, a tím zlepšili nejen svoji fyzickou kondici, náladu a vztah s kolegy, ale také přispěli k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Informovala o tom mluvčí města Romana Macová.

Casting určil finalistky TOP MODEL OF THE YEAR 2018

foto D. Šeiner

24. dubna 2018 - Praha | Casting třetího ročníku celostátní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018 určil v architektonickém skvostu Le Palais Art Hotel Prague deset krásek a dvě náhradnice, které se počátkem května zúčastní finále prestižního projektu.

I z těžkého života, se dá udělat ještě těžší...

foto archiv

- Film s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích vypráví o vztahu mentálně postiženého strýce (J. Lábus) se svým synovcem /M. Dejdar/, které osud svede v jedné chvíli dohromady, aby postupně mezi nimi vzniklo pouto, které je prezentací síly a "moci" přátelství.

Crazy komedie o tom, co se stane, když banda zaměstnanců jedné banky vyrazí na teambuilding

foto archiv

- Je pátek dopoledne. Zaměstnanci banky z jednoho okresního města vyráží na tři dny do hor, na tolik moderní teambuilding.

Malý historický poklad je z Osové Bítýšky

foto archiv

- Jihlava | Nález 184 mincí pražských grošů z lokality Osová Bítýška z léta loňského roku obohatilo sbírky Muzea Vysočiny Jihlava.