Nejčtenější články - Český Metropol

Nejčtenější články

Film o domácím násilí podle skutečné události: Podívejte se na Film o filmu Můj příběh!

- Praha I Silný životní a hlavně pravdivý příběh, skvělé a atraktivní herecké obsazení - to je film Můj příběh, režisérský debut Libora Adama. Téma obětí domácího násilí nabízí několik variant pojetí - pro tento film jsou však samotné násilné situace spíše ilustrací, i když velmi realistické. Jde o snímek, který v kinech musíte vidět!

Smrt Táni Fischerové šokovala přátele! Čím byla tak výjimečná?

- Praha I Smrt herečky, moderátorky a političky Táni Fischerové, která v minulosti dokonce kandidovala na prezidentku, zasáhla jak diváky a příznivce, tak hlavně její přátele. Někteří věděli, že se dlouhodobě léčí s onkologickým onemocněním, jiní ano a tušili, že jí moc času nezbývá. Přesto její odchod na Boží hod vánoční znamenal pro všechny šok.

Tenhle roztomilý klip, který natočil herec Petr Batěk se svými dětmi, musíte vidět!

- Praha I Petr Batěk není jen herec, který působí v Národním divadle a v dalších dvou divadlech, ve filmech i v televizi, ale je i básník, hudebník a textař! Teď do světa pustil mimořádně roztomilý singl a k němu i klip s názvem Věřím v lásku, který natočil se svými dětmi. Sami posuďte, jak se mu to povedlo.

Zesnulý herec Jones z Monty Pythonů daroval svůj mozek vědě

- LONDÝN / Britský herec Terry Jones, který trpěl poměrně vzácným druhem demence a který zemřel v úterý v 77 letech, daroval po dohodě s rodinou a lékaři svůj mozek vědě. Jonesovi, známému zejména z komediální skupiny Monty Python, diagnostikovali v roce 2015 takzvanou frontotemporální demenci.

Režisérka Eva Toulová: Každý projekt mi přinesl nové zkušenosti, zážitky i přátele

- Praha I Eva Toulová je mladá talentovaná režisérka, ale také výtvarnice a žena, která má velké sny a plány. Ovšem přistupuje k nim s pokorou a dobře ví, že "počkat si", se vyplatí. Nemá přehnané ambice a snad proto se jí daří v tom co dělá a zjišťuje, že je dobré mít kolem sebe dobrý tým lidí. Proto jsme já vyzpovídali, abychom se o její práci dozvěděli více.

Legendární Tom & Jerry slaví neuvěřitelné výročí! Příběhy se tajně vyráběly i u nás!

- Praha I Kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom, zpívá se v českém textu ústřední písničky k animované pohádky Tom & Jerry. Tato legendární a vtipná dvojice slaví neuvěřitelné 80. narozeniny. Málokdo však tuší, že se pohádková seriál svého času vyráběl v tehdejším komunistickém Československu!

Tyrani zvířat a kšeftmani se můžou smát: Senátoři zařízli zpřísnění trestů!

- Praha I Tohle nikdo nechápe. Mnohaměsíční práce a snahy jsou tytam! Senátní ústavně-právní výbor totiž odmítl zpřísnit tresty pro ty, kteří úmyslně týrají zvířata. A také pro ty, kteří s nimi kšeftují, čímž poškozují jak samotná zvířata, tak i případní zájemce. Znamená to, že zákonodárci opět dávají šanci tyranům a podvodníkům!

Zounar s Krausem už bylo 100krát nahatí! Teď se chystají na eura!

- Praha I Už 100krát nahatí byli Martin Zounar a Martin Kraus v rámci veleúspěšného představení Dva nahatý chlapi. Za více jak rok, co se komedie od Sébastiena Thiéryho v Česku hraje, už ji viděly desítky tisíc diváků nejenom v Praze, ale po celé republice. Těmto dvěma skvělým hercům, které od sebe dělí jedna generace, zdárně sekundují kolegyně Martina Randová a Daniela Šinkorová, v alternaci s Michaelou Sejnovou Ditrichovou.

Tohle nikdo nechápe: Gottův obraz zase schválně někdo zničil!

- Č. Budějovice I Ruka aby mu upadla! To přejí stovky až tisíce nejen obyvatel Českých Budějovic vandalovi, který už podruhé poničil skvěle povedené legální grafitti v Českých Budějovicích. Jde o obraz Karla Gotta. Autor jej před pár dny opravil, ale dílo bohužel nevydrželo!

DJ BoBo a česká Madonna chystají pořádnou hudební párty v Praze.

- Praha I Není náhodou, že slavný hudebník, zpěvák DJ BoBo navštívil před nedávnem Prahu - odtud totiž pochází i jeho zpěvačka - Kateřina Mátlová, za hranicemi známá jako Kate Matl, která jej doprovází již pátým rokem! A tentokrát byli i s celým týmem hlavními hosty na párty jedné české nadnárodní společnosti. Využili jsme této příležitosti a zeptali se Katky na pár otázek.

Strana výpisu

3 ...