Archiv článků - Český Metropol

Archiv článků

Proč mladá a sexy zpěvačka při natáčení tolik trpěla?

- Praha I Ještě nedávno si mladá zpěvačka Nelly Řehořová (18) užívala prázdnin. Sotva se odněkud vrátila, tak už hned zase balila kufry. Okouzlovala na pláži při studijním pobytu na Maltě, v Monacu, nebo vysoko v rakouských horách.

Obrovský úspěch: Světlomalíř Alex Dowis se jako 1. Čech probojoval až do semifinále Amerického Talentu!

- Los Angeles I Tomu se říká obrovský úspěch! Zatím se to žádnému Čechovi nepovedlo, až světlomalíři Alexu Dowisovi. Probojoval se totiž až do semifinále světové televizní show America´s Got Talent (Amerika má Talent). Teď ho čeká zásadní rozhodnutí o postup do finále a možnost stát se celkovým vítězem!

Formanův i Havlův skladatel Varhan Orchestrovič Bauer v pražské Lucerně předvede i filmové hity!

- Praha I Varhan Orchestrovič Bauer složil hudbu k filmu Miloše Formana Goyovy přízraky a v pražské Lucerně předvede 31.října veřejnou premiéru Havlovy zhudebněné básně Antikódy! Diváci uslyší na galakoncertu naprosto unikátní skladby autora.

Sucho znehodnocuje vltavskou vodní cestu, na Orlíku se zastavil lodní výtah!

- Orlík / Kvůli suchu končí na Orlické přehradě provoz plavebního výtahu. Povodí Vltavy uvedlo, že pro nedostatek vody stále klesá přítok do nádrže. Z téhož důvodu byla zkrácena plavební dráha na vodní nádrži Hracholusky.

Ve jménu Ivety Bartošové: Na vzpomínkový koncert dorazí i její sestra Ivana

- Praha I Když se řekne jméno Iveta Bartošová, mnohým se vybaví krásná, křehká a právem nazývaná princezna české populární hudby. 6. října od 19 hodin se ve velkém sále pražské Lucerny uskuteční koncert s názvem Ve jménu Ivety. Zazpívat si můžete její největší hity, a to vše s kolegy, se kterými Iveta spolupracovala.

Česko zná už nového Muže roku!

- Náchod / Česká republika má po roce opět svého Muže roku! Za rok 2019 se jím v jubilejním 20. ročníku stal překvapivě blonďák 26letý Vojtěch Urban z moravského Vsetína. Finalista, na kterého snad sázel málokdo, zaujal tak nejvíce. Druhý skončil 29letý lektor Jan Solfronk a třetí příčku obsadil 21letý student Immanuel Adenubi.

Anička Slováčková v létě nezahálí: Točí singly a představí i nový klip!

- Praha I Zpěvačka Anička Slováčková letos v létě rozhodně nezahálí. Dala si sice pár dní relaxu, ale jinak je v pořádném zápřahu. Právě dotočila nový klip a věnuje se i dalším činnostem – v divadle či v televizi. Nyní dokonce představí i nový název své kapely.

Nejlepší středoškolský student národnostních menšin Ústeckého kraje za školní rok 2018/2019

Zdroj: Metropol

- Pestrobarevný jubilejní ročník festivalu se vydařil: Pestrá přehlídka národních krojů, kulturních vystoupení a skvělá nálada provázely 5. ročník Barevného regionu – festivalu národnostních menšin spojeného s mezinárodní gastronomií. Konal se v pátek 24. května odpoledne na Lidickém náměstí
v Ústí nad Labem a sledovaly ho stovky lidí.

Sněhulák v létě? V Pelhřimově ho opravdu mají!

- Pelhřimov I Sněhulák v létě? Stojí v Pelhřimově. Pokud nevěříte..., což by bylo pochopitelné, protože je - byť pozdní, tak přece jen pořád ještě - léto. Ale vzhledem k tomu, že je řeč o českém městě rekordů a kuriozit, tak byste asi věřit měli. Jedná se totiž o nový exponát pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit.

Padne vláda Andreje Babiše? ČSSD trvá na Šmardovi za každou cenu

- Praha I Premiér Andrej Babiš dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi zopakoval, že stojí o to, aby sociální demokracie vyměnila svého kandidáta na ministra kultury Michala Šmardu za někoho jiného. Hamáček však po schůzce s ministerským předsedou novinářům řekl, že ČSSD trvá na dodržování ústavy a koaliční smlouvy a kandidáta nemá důvod měnit. Hrozí tedy pád vlády?

Strana výpisu

5 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31.2%

 

Ne

46%

 

Zlepšuje se to

22.8%