Archiv článků - Český Metropol

Archiv článků

Troška začne točit novou pohádku: Hrát mu tam bude „tydýt“ Pavlásek a tenhle mladý fešák

- Praha I Další romantickou pohádku začne už za týden natáčet režisér Zdeněk Troška. V příběhu nazvaném Zakleté pírko si nadpřirozenou postavu zahraje „tydýt“, komik a herec Lukáš Pavlásek. Chybět ale nebude ani mladý, sympatický kladný hrdina, kterého ztvární student DAMU Petr Urban.

To se někdo zbláznil? Vznikla petice proti ocenění francouzské legendy Alaina Delona

- Paříž I To už se vážně někdo zbláznil! To si teď říkají jak mnozí Francouzi, tak i milovníci dávného fešáka Alaina Delona. Proti chystanému ocenění slavného herce totiž vznikla petice. Ta doslova vybízí k tomu, aby v Cannes nebyl oceněn, protože je prý rasista, homofob a nepřítel žen!

Žádné čekání u kadeřníka: Arsov zákaznícím půjčí elektrické auto!

- Praha I Tomu se říká geniální tah! Tomáš Arsov není "pouze" jedním z nejlepších kadeřníků v České republice, zároveň by se neztratil ani jako pracovník v marketingu. Pokud se vám někdy nelíbilo, že musíte v kadeřnictví čekat, tak to u něj odpadne.

Duet Karla Gotta a jeho dcery se stal naprostým hitem!

- Praha I Co víc si může zpěvák přát, než aby se píseň, kterou zpívá, stala hitem. Gratulovat si tak může Karel Gott, který nedávno představil nový duet i klip Srdce nehasnou, který natočil se svou dcerou Charlotte. Skladba má už přes 3,5 milionu shlédnutí!

F2 v Barceloně: Český tým znovu na stupních vítězů!

- Barcelona I Třetí závodní víkend sezóny a druhé umístění na stupních vítězů. Po sprintu v Baku, kdy se na druhé místo prosadil Juan Manuel Correa, si v Barceloně třetí místo ve stejné disciplíně připsal jeho týmový parťák Callum Illot. Sauber Junior Team by Charouz tak zřejmě "chytil slinu". Bravo!

Nejprodávanější a jediný padělaný malíř současnosti Kodet zahájil sezónu a chystá dvě velké výstavy!

- Tábor I Před více jak měsícem se Kristian Kodet vrátil ze své "chalupy" na Floridě zpět do Čech a od té chvíle se ani nezastavil. Za pár týdnů ho čeká velká výstava v rámci Mezinárodního filmového festivalu ve Zlíně a pak další v Prostějově. Nyní "zahájil sezónu" ve své Galerii-Antik v Táboře, kterou vede se svou nejmladší dcerou Jacqueline.

Gottovi hacknuli instagramový účet, dal si poslední šanci!

- Praha I Karel Gott, který letos oslaví 80. narozeniny, byl v šoku. Založil si profil na sociální síti Instagram, ale po pár dnech mu jej napadli hackeři. Tak si zpěvák v pátek založil nový účet, ale prý už naposled.

Pražská SAPA jako ukrýt hnusu, plesnivého masa a zakázaných vajec: Veterináři odhalili šokující věci!

- Praha I Pokud pomineme tuny oblečení a doplňků, vesměs padělků nebo ne úplně dobrých napodobenin, pak je pražská tržnice SAPA častým úkrytem hnusu! Veterináři zde opět našli jak plesnivé maso, tak i zakázaná vejce se zárodky.

Poslední rozloučení s Václavem Postráneckým bude v Národním divadle

- PRAHA I Zpráva o skonu herce a dabéra Václava Postráneckého rozesmutnila celou zemi. Velmi nemocný umělec, který přes rok bojoval s rakovinou hrtanu, zemřel v úterý pozdě večer. Naposledy se s ním rozloučit budou moct jeho příznivci, ale i kolegové a přátelé v Národním divadle v Praze.

Meghan a Harry poprvé ukázali syna a prozradili i netradiční jméno!

- Londýn I Už dva dny po sledovaném porodu se vévodkyně Meghan po boku manžela, prince Harryho ukázala před novináři. Oficiálně a poprvé tak představili svého syna a dokonce prozradili jeho netradiční jméno. Je vidět, že slavný pár je šťastný a pyšný na miminko, které si sice dalo maličko na čas, ale jak malé princátko, tak jeho maminka jsou v pořádku.

Strana výpisu

8 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

36%

 

Ne

40.6%

 

Zlepšuje se to

23.4%