Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 2/2018

Jiří Moravec: Čtvrtstoletí na vrcholu

Jiří Moravec vystudoval SPŠ elektrotechnickou v Ústí nad Labem, kde nastoupil jako konstruktér. Práce ho ale nenaplňovala a tak se rozhodl, že se budě věnovat módě, která ho vždy zajímala. A udělal to nejlepší, co mohl.¨


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 1/2018

Andrea Verešová: Důležité je věřit v sebe sama

Andrea Verešová, rodačka ze slovenské Žiliny, vystudovala právnickou fakultu, hovoří několika jazyky a již od 15 let se začala prosazovat ve svě- tě modelek. Maminka dvou dětí se kromě modelingu a moderování věnuje i natáčení reklam, objevila se také ve fi lmech.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 28/2017

Oldřich Bubeníček: Ústecký kraj je náš domov

 

Závěr roku bývá tradičně hektický. Plnění pracovních povinností, vedle toho řada společenských setkání, vánoční atmosféra. METROPOL se zeptal, jak prožívá toto svižné, přesto krásné období hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 27/2017

Miss Czech Press Mirka Pikolová: Chci být úspěšná v tom, co dělám

 

Miss Czech Press pro rok 2017 se v polovině listopadu stala v Klubu Lávka v Praze Mirka Pikolová. V rozhovoru pro
Metropol mimo jiné přiznala, že jedním z jejích snů je účast na módní přehlídce Victoria Secret.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 26/2017

Vladimír Feix: Člověk si má klást reálné cíle

 

Vladimír Feix je po všech stránkách obdivuhodný člověk. Ve svých pětaosmdesáti letech by už dávno mohl odpočívat a předávat bohaté životní zkušenosti a rady mladším z pohodlí domova. On se o ně ale stále dělí v pracovním procesu, na univerzitě, či v charitativních organizacích mimo fabriku. A má jich opravdu na rozdávání.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 25/2017

Dasha: Věřím hvězdáVěřím hvězdám

 

Dasha, zpěvačka s nádherným hlasem a držitelka ceny Thalie, si udělala před letošními Vánoci velkou radost a nadělila sobě i posluchačům první vlastní sólové album pod názvem Konečně!

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 24/2017

Ing. Hana Aulická Jírovcová: Jsem otevřený člověk

 

Je Ústecký kraj dobré místo pro život? Co se dá ještě zlepšit? Jak to vidí představitelka střední generace, žena, manželka a matka Ing. Hana Aulická Jírovcová z Mostu.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 23/2017

Romana Žatecká: Lepší je skočit mezi vlky než na špek

 

V novinách Metropol je zvykem, že se po čase vracíme za primátory a starosty měst a obcí v krajích, abychom zprostředkovali čtenářům, co je nového. Tentokrát jsme se zastavili u Romany Žatecké, starostky města Česká Lípa.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 22/2017 - Speciál ŘSD

Ing. Jan Kroupa: Dálnice D49 je připravena k zahájení, blokují ji však ekologičtí aktivisté

 

Jaký je význam dálnice D49 pro Českou republiku?
Účelem stavby je vybudování kapacitní komunikace, která umožní převést vysoké intenzity silniční dopravy, která je v současné době vedena zástavbou Zlína, Otrokovic, Holešova a Hulína na nově navrhovanou kapacitní komunikaci D49. To se příznivě dotkne i všech dalších obcí na stávající trase silnic I/49, I/55, II/490, II/432 a dále v okresech Kroměříž a Zlín. Cílem celé stavby dálnice D49 je tedy zajištění bezpečného a kapacitního propojení sítě dálnic ČR a SR a minimalizace dopadů do životního prostředí a na krajinu.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 21/2017

Gabriela Giotto: Jsem vizionářka

 

Originální umělkyně, jejíž tvorba dýchá orientální barevností, podtrhuje senzualitu a ženskost. Na jejích speciálně vytvářených látkách dominují ženské portrétové designy a jedinečné barevné motivy a ornamenty. Zřejmě proto jí slovenští novináři nazvali slovenskou „Versace“. Má za sebou úspěšné výstavy a módní přehlídky v několika zemích světa: v libanonském Bejrútu, v Hollywoodu v USA, v rakouském Hainburgu, nedávno zastupovala Slovenskou republiku na Světové výstavě Expo 2017 v Kazachstánu a v červnu zazářila na Czech Fashion Week 2017 v Teplicích.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 20/2017

Gabriela Nekolová: Vymahatelnost práva je klíčová

 

Lidé v Ústeckém kraji si stěžují na problematické soužití s nepřizpůsobivými občany a žádají řešení. Jaké nástroje vlastně mají města a obce, když chtějí svým obyvatelům vyhovět a složitou sociální situaci řešit?

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

36.5%

 

Ne

39.9%

 

Zlepšuje se to

23.6%