Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 21/2018

Olga Lounová: Nebojím se ebojím se jezdit svižn ezdit svižně

Olga Lounová je všestranně nadaná mladá žena. Kromě zpěvu, skladatelské činnosti, herectví a moderování se věnuje i mnoha sportovním disciplínám včetně téměř ryze mužskému sportu – jezdí soutěže rallye. Obdivuhodné.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 20/2018

Gastroenterolog MUDr. Ondřej Štěrba: Prevence má smysl

Gastroenterolog MUDr. Ondřej Štěrba se netají tím, že je celý život spjatý s Litoměřicemi a okolím. Jako zkušený lékař v rámci osvěty neustále připomíná nutnost nepodceňovat prevenci, třeba Český národní program screeningu kolorektální rakoviny zachránil spoustu lidských životů. Jako oblíbený lékař a známá osobnost regionu bude také v letošních volbách kandidovat na Litoměřicku do Senátu Parlamentu ČR.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 19/2018

Ministr dopravy ČR Ing. Dan Ťok: Změny legislativy jsou nezbytné

Ministr dopravy ČR Ing. Dan Ťok nastoupil do funkce v prosinci 2014. V rozhovoru potvrzuje, že jen změny legislativy a stavebního práva jsou klíčem k dostavbě základní dálniční sítě a dalších klíčových dopravních projektů. 

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 18/2018

Lea Šteflíčková: Od mala jsi jdu za svými sny

Korunka pro nejkrásnější dívku České republiky putovala v letošním roce do Ústí nad Labem. Vítězkou České Miss se na slavnostním galavečeru v Ostravě stala 20letá Lea Šteflíčková.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 17/2018

Pavel Dytrt: Jsem rád středem pozornosti

Pavel Dytrt (28), herec a dabér, syn slavného otce. Kromě hraní například v Národním divadle se nyní prosadil i v prestižní soutěži Muž roku 2018 a postoupil do dvanáctičlenného fi nále. Mladíkovi, který již před lety zazářil jako dětský herec v reklamě na kečup, nevadí ani bulvár, protože je podle svých slov rád v centru pozornosti.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 16/2018

Poner: naše značka jsme my dva

Sourozenecké duo Nikol a Jakub Ponerovi, kteří stojí za stále více vyhledávanou módní značkou Poner, se již výrazně prosadilo na módním výsluní a mezi odbornou veřejností je skutečným pojmem. Kreativní módní tvůrce Jakub je velký detailista, zatímco manažerka Nikol se stará o komunikaci a prezentaci firmy včetně prodeje.

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

 

Český METROPOL č. 15/2018

Jiřina Matoušová: Spodní prádlo je základ

Ač bývá dámské spodní prádlo většinou přikryté svrchním oděvem, o jeho důležitosti pro formování postavy i hygienu nelze pochybovat. Své o tom ví Jiřina Matoušová, uznávaná a ceněná návrhářka českého značkového luxusního prádla Werso.

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 14/2018

Angelika Kostyshynová: Snažím se být svá

Finálový galavečer prestižní soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2018, který hostil pětihvězdičkový Grand Hotel Bohemia Prague, ovládla Angelika Kostyshynová. Kromě modelingu, u kterého by chtěla zůstat, studuje ergoterapii a snaží se být svá.


Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 13/2018

Martin Harich: zabodoval v Polsku

Martin Harich vydal album Mapy, hraje v muzikálu Chyť mě, jestli na to máš, nedávno vyhrál 1. místo v Rzeszów Carpathia 2018 a chystá se na Svatojakubskou pouť.

 

Stáhněte si noviny v PDF 

 

 

 

Český METROPOL č. 12/2018

Ing. Jan Kroupa: Pražský okruh je potřeba jako sůl

Tisíce aut denně, nadměrný hluk a prach provázejí na cestách řidiče, ale především obyvatele v okolí nedokončených úseků Silničního okruhu kolem Prahy. Jaká je aktuální situace kolem této stavby ve veřejném zájmu, na to se ptáme generálního ředitele ŘSD Ing. Jana Kroupy.

 


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 10/2018

Alice Abraham: Miluji svět krásy a elegance

Módní návrhářka a designérka Alice Abraham vloni na kolonádě u Domu kultury v Teplicích roztleskala první ročník Czech Fashion Week 2017. Nejen svými krásnými modely, ale i skromností a pokorou. Metropol se proto zeptal, zda letos přijede s novou kolekcí…

 


Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

4 ...