Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 6/2017

David Gránský: Klíčem k úspěchu je velká dřina

 

David Gránský v televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas předvedl, že umí zahrát a zazpívat jakéhokoli interpreta. V současné řadě soutěže perfektně ztvárnil Johna Travoltu. A my mu gratulujeme k 25. narozeninám.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

ŘSD ČR -speciální vydání

Ing. Jan Kroupa: Opravu již nelze dále odkládat

 

V pondělí 13. března bude zahájena oprava mostu na silnici I/2 v Kutné Hoře. Jaké konkrétní práce budou na mostě probíhat?

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Fashion week magazín č. 1/2017

 

 

 

Český METROPOL č. 4/2017

Helena Vondráčková: Už dávno vím svý

 

Helena Vondráčková, která letos oslaví významné životní jubileum, vydává 24. února novinkové, pop šansonově laděné album s názvem „Dávno vím svý“.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 3/2017

Jan Teplý: V otcových šlépějích

 

Jan Teplý ml., syn herce Jana Teplého, si zahrál v novém televizním seriálu Temný kraj na TV Prima venkovského kriminalistu Vojtu Coufala. Tahle role mu sedla přímo na tělo.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 2/2017

doc. RNDr. Martin Balej, Ph.D.: Nebuďme pesimisty

 

Akademický rok na vysokých školách je právě v polovině. Letošní maturanti už ale uvažují, na kterou univerzitu se přihlásí. Proč je vzdělání jednou z nejdůležitějších veličin v životě člověka, o tom a dalších věcech jsme hovořili s rektorem UJEP doc. RNDr. Martinem Balejem, Ph.D.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 1/2017

Lenny: Každý nový rok je nepopsaný list

 

Talentovaná zpěvačka s nevšedním hlasem, Lenny, která často vystupuje se svojí maminkou, zpěvačkou Lenkou Filipovou, se chystá na jarní turné.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 35/2016

Karolína Topolová: Jak jel čas

 

Je nejvýše postavenou ženou v automobilové branži ve střední a východní Evropě. Karolína Topolová, generální ředitelka společnosti AAA AUTO, vzpomíná na začátky své profesní kariéry, žije současností a má svou vizi o rozvoji fi rmy.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 34/2016

Pavel Šporcl: Mé rodné zemi

 

Talentovaný houslista Pavel Šporcl stráví Vánoce s manželkou a třemi dcerami v kouzelném prostředí ve mlýně v Posázaví. Už se na svátky moc těší.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 33/2016

Jakub Kohák: Koupil jsem podíl v Přístavu

 

Herec a režisér Jakub Kohák, předseda poroty z pořadu Tvoje tvář má známý hlas, si zatím naposledy zahrál čtyřicetiletého, svérázného instalatéra Luboše Camfourka v nové české komedii Instalatér z Tuchlovic.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 32/2016

Simona Baumrtová: Občas hřeším

 

Simona Baumrtová patří mezi nejlepší české plavkyně, její hlavní disciplínou je znak. Má doma medaile z mistrovství světa v krátkém bazénu a tři bronzové kovy z mistrovství Evropy v krátkém bazénu. Stala se mnohonásobnou mistryní České republiky a drží pět českých rekordů.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

8 ...