Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 2/2017

doc. RNDr. Martin Balej, Ph.D.: Nebuďme pesimisty

 

Akademický rok na vysokých školách je právě v polovině. Letošní maturanti už ale uvažují, na kterou univerzitu se přihlásí. Proč je vzdělání jednou z nejdůležitějších veličin v životě člověka, o tom a dalších věcech jsme hovořili s rektorem UJEP doc. RNDr. Martinem Balejem, Ph.D.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 1/2017

Lenny: Každý nový rok je nepopsaný list

 

Talentovaná zpěvačka s nevšedním hlasem, Lenny, která často vystupuje se svojí maminkou, zpěvačkou Lenkou Filipovou, se chystá na jarní turné.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 35/2016

Karolína Topolová: Jak jel čas

 

Je nejvýše postavenou ženou v automobilové branži ve střední a východní Evropě. Karolína Topolová, generální ředitelka společnosti AAA AUTO, vzpomíná na začátky své profesní kariéry, žije současností a má svou vizi o rozvoji fi rmy.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 34/2016

Pavel Šporcl: Mé rodné zemi

 

Talentovaný houslista Pavel Šporcl stráví Vánoce s manželkou a třemi dcerami v kouzelném prostředí ve mlýně v Posázaví. Už se na svátky moc těší.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 33/2016

Jakub Kohák: Koupil jsem podíl v Přístavu

 

Herec a režisér Jakub Kohák, předseda poroty z pořadu Tvoje tvář má známý hlas, si zatím naposledy zahrál čtyřicetiletého, svérázného instalatéra Luboše Camfourka v nové české komedii Instalatér z Tuchlovic.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 32/2016

Simona Baumrtová: Občas hřeším

 

Simona Baumrtová patří mezi nejlepší české plavkyně, její hlavní disciplínou je znak. Má doma medaile z mistrovství světa v krátkém bazénu a tři bronzové kovy z mistrovství Evropy v krátkém bazénu. Stala se mnohonásobnou mistryní České republiky a drží pět českých rekordů.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 31/2016

Adam Lacko vicemistrem Evropy

 

Czech Truck Prix 2016 je minulostí. Mostecký autodrom hostil evropský šampionát okruhových tahačů FIA ETRC o první zářijovém víkendu už počtyřiadvacáté v řadě. V sobotu a v neděli našlo na nejprestižnější a nejnavštěvovanější závody v každoročním kalendáři autodromu cestu 98 500 lidí. „Přiblížili jsme se stotisícové hranici, zatím jsme ji však nepokořili. Jsme ale velmi spokojeni a děkujeme fanouškům, že se v tak hojném počtu přišli a přijeli podívat. Vytvořili skvělou atmosféru zejména domácím jezdcům, kteří se jim odvděčili skvělými výkony,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 30/2016

Vavřinec Hradilek: Tenkrát v ráji

 

Vavřinec Hradilek (29), stříbrný z letních olympijských her v Londýně si zahrál hlavní roli horolezce Josku Smitka ve fi lmu Tenkrát v ráji, který bude mít 27. října premiéru.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 29/2016

Lucie Bílá - Fifty fifty

 

Osmnáctinásobnou zlatou slavici Lucii Bílou není třeba veřejnosti zvlášť představovat. Svým repertoárem a jeho provedením oslovuje publikum napříč generacemi. Letos má kulatiny, a to už stojí za pořádnou oslavu. Třeba dvěma pražskými megakoncerty Fifty Fifty.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 28/2016

Miss Czech Press je Nikol Prachařová

 

Báječná atmosféra, kterou vytvořili diváci zaplněného sálu Klubu Lávka v Praze, provázela fi nále národní soutěže krásy Miss Czech Press 2016. Všechny dívky si počínaly skvěle, o tom svědčily malé bodové rozestupy v hodnocení z vítězství se nakonec radovala devatenáctiletá Nikol Prachařová z Prostějova.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 27/2016

Martin Půta: Práce hejtmana je náročná, ale vidím v ní smysl

 

Čtyřleté volební období krajských samospráv se chýlí k závěru. Kandidátku politického hnutí Starostové pro Liberecký kraj do říjnových voleb vede stávající hejtman Martin Půta.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

8 ...