Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 20/2016

MUDr. Alena Dernerová: Adrenalin mi prospívá

 

MUDr. Alena Dernerová, dětská neuroložka z Mostu, bude na podzim ve volbách obhajovat senátorský post v horní komoře Parlamentu ČR (Severočeši.cz). Metropolu odpověděla na to, co dobrého se jí podařilo a v čem by ráda pokračovala.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 19/2016

Soutěž krásy v mezinárodním pojetí

 

Projekty vydavatelské skupiny METROPOL slaví u příležitosti deseti let její existence i mezinárodní úspěchy. Příkladem
je soutěž krásy MISS JALTA na Krymu, jíž se jako poradci a porotci zúčastnili manželé Žaneta a Jiří Morštadtovi.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

 

 

Český METROPOL č. 18/2016

V Riu budeme držet palce

 

Letní olympiáda v Rio de Janeiru se blíží. Českou republiku na ní bude reprezentovat také svěřenkyně trenéra Karla Urbana, mladičká plavkyně Lucie Svěcená.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 17/2016

Deset let blízko lidem

 

Vydavatelství METROPOL slaví letos deset let svého fungování. To není na současném mediálním trhu samo sebou. Ředitele Ing. Jiřího Morštadta jsme požádali o stručné zhodnocení a nastínění další strategie.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

 

 

 

Příloha METROPOLU č.16

Lukas Wünsch: Zahrada Čech je Rodinným stříbrem kraje

 

Zahrada Čech, která se letos zařadila mezi „Rodinné stříbro“ Ústeckého kraje, má již skoro 50-letou tradici. Jejím jednatelem je Lukas Wünsch (Severočeši.cz), zastupitel a radní města Litoměřice.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 16/2016

Lucie Černíková: Být maminkou je nádherné

 

Lucie Černíková hraje v Divadle Semafor, moderuje v ČT Kouzelnou školku, namluvila loutku Fanynku, je především ale šťastnou maminkou dcerky Sofinky.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 15/2016

Vlastimil Harapes: A tančím dál

 

Baletní mistr Vlastimil Harapes oslaví 12. července na benefičním Galavečeru „A TANČÍM DÁL“ ve Státní opeře 70. narozeniny. Přímo na pódium vám přijdou pogratulovat umělci a kamarádi, s nimiž jste měl ve svém dosavadním životě co do činění. Prozradíte, kdo to bude?

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 14/2016

Senátor Doubrava si váží zájmu občanů

 

Při hodnocení svého šestiletého mandátu senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz) uvedl, že jako nestranický kandidát se může rozhodovat podle slibu daného voličům, podle svých názorů a názorů občanů.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Knauf: 10 let ve vatě

Dominique Bossan: Závod je vlajkovou lodí skupiny

 

Naši cestu v Krupce jsme zahájili před 10 lety. Knauf Insulation byl mnohem mladší, stejně jako já. Byl to první projekt na zelené louce. Když se ohlédnu zpět, cítí m se velmi privilegovaný, že jsem byl u toho od samého počátku a viděl narození závodu a toho, co se později stalo základem regionu východní Evropy skupiny Knauf Insulation.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

MAGAZÍN PRO NÁRODNOSTNÍ MENŠINY

Milí přátelé, vážení čtenáři, při příležitosti konání druhého ročníku festivalu národnostních menšin Barevný region, který se stejně jako loni koná v centru Ústí nad Labem, vychází další magazín věnovaný minoritní a dnes již neodmyslitelné součásti naší společnosti.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 13/2016

Pokud má mít úspěch trvalou hodnotu, musíme na něj navázat, konstatuje Petr Syrovátko, prezident klubu Bílí Tygři Liberec

 

V roce 1994 se začalo psát významné partnerství libereckého hokejového klubu se společností Syner a Petrem Syrovátkem. Vstup silného sponzora znamenal bezprostřední záchranu tehdejšího Stadionu od úplného úpadku. Toto spojení trvá dodnes a sportovní vizionářství současného prezidenta klubu Petra Syrovátka, dovedlo Bílé Tygry Liberec ze dna 2. národní ligy až na úplný vrchol, k titulu českého hokejového mistra.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

10 ...