Odkazy v záhlaví webu - Český Metropol

Odkazy v záhlaví webu

Český METROPOL č. 16/2016

Lucie Černíková: Být maminkou je nádherné

 

Lucie Černíková hraje v Divadle Semafor, moderuje v ČT Kouzelnou školku, namluvila loutku Fanynku, je především ale šťastnou maminkou dcerky Sofinky.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 15/2016

Vlastimil Harapes: A tančím dál

 

Baletní mistr Vlastimil Harapes oslaví 12. července na benefičním Galavečeru „A TANČÍM DÁL“ ve Státní opeře 70. narozeniny. Přímo na pódium vám přijdou pogratulovat umělci a kamarádi, s nimiž jste měl ve svém dosavadním životě co do činění. Prozradíte, kdo to bude?

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 14/2016

Senátor Doubrava si váží zájmu občanů

 

Při hodnocení svého šestiletého mandátu senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz) uvedl, že jako nestranický kandidát se může rozhodovat podle slibu daného voličům, podle svých názorů a názorů občanů.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Knauf: 10 let ve vatě

Dominique Bossan: Závod je vlajkovou lodí skupiny

 

Naši cestu v Krupce jsme zahájili před 10 lety. Knauf Insulation byl mnohem mladší, stejně jako já. Byl to první projekt na zelené louce. Když se ohlédnu zpět, cítí m se velmi privilegovaný, že jsem byl u toho od samého počátku a viděl narození závodu a toho, co se později stalo základem regionu východní Evropy skupiny Knauf Insulation.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

MAGAZÍN PRO NÁRODNOSTNÍ MENŠINY

Milí přátelé, vážení čtenáři, při příležitosti konání druhého ročníku festivalu národnostních menšin Barevný region, který se stejně jako loni koná v centru Ústí nad Labem, vychází další magazín věnovaný minoritní a dnes již neodmyslitelné součásti naší společnosti.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 13/2016

Pokud má mít úspěch trvalou hodnotu, musíme na něj navázat, konstatuje Petr Syrovátko, prezident klubu Bílí Tygři Liberec

 

V roce 1994 se začalo psát významné partnerství libereckého hokejového klubu se společností Syner a Petrem Syrovátkem. Vstup silného sponzora znamenal bezprostřední záchranu tehdejšího Stadionu od úplného úpadku. Toto spojení trvá dodnes a sportovní vizionářství současného prezidenta klubu Petra Syrovátka, dovedlo Bílé Tygry Liberec ze dna 2. národní ligy až na úplný vrchol, k titulu českého hokejového mistra.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 12/2016

Car Petr I. Veliký: Mé Rusko se stalo evropskou velmocí

 

Car Petr I. Veliký přicestoval do Teplic na podzim v roce 1712. Jeho významný pobyt dnes připomíná busta před
budovou Císařských lázní. Jaký to byl panovník a co mu léčebné kúry daly, to zaznamenala historie.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 11/2016

Petr Syrovátko: Tomu se říká dobrá práce

 

K čtyřicátým devátým narozeninám dostal Petr Syrovátko dárek, kterým se mu splnil jeden z životních snů. Hokejový klub Bílí Tygři dobyl trůn a stal se Mistrem Extraligy ledního hokeje v ročníku 2015/16 Pocit, který prý lze srovnat jen s radostí, kterou zažíval, když se postupně stal otcem čtyř dětí a dědečkem dvou vnoučat.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 10/2016

Tereza Hudáková: Beru to jako znamení

 

Velmi napjatý souboj, řečeno sportovní terminologií, připomínalo fi nále soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2016
v Orea resort hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně. Nejvíce hlasů od poroty nakonec získala dvaadvacetiletá
Tereza Hudáková ze Šternberku. Seznamte se.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 9/2016

Martina Rosenbergová: Péče o náš kraj je starostí nás všech

 

Martina Rosenbergová stála tři roky v čele statisícového Liberce. Jako druhá primátorka města pod Ještědem v historii úspěšně dokončila mnohé projekty, fi nancované z evropských i státních dotací – revitalizaci městských lázní, sídlišť, náměstí. Dlouhodobě se řadila mezi nejoblíbenější vládce měst v České republice, v roce 2014 obsadila dokonce třetí místo v oblíbenosti primátorů. Nyní míří do krajské politiky na kandidátce ČSSD.

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Český METROPOL č. 8/2016

Natálie Kotková: Moc jsem si to užívala

 

Vítězky soutěže Česká Miss 2016 jsou známy. V Obecním domě i u televizních obrazovek finále sledovaly statisíce lidí. Druhou vicemiss a zároveň Miss World se rozhodnutím čtyřicetičlenné poroty stala Natálie Kotková…

 

Stáhněte si noviny v PDF

 

 

 

Strana výpisu

10 ...